• Головна
  • Збираємо дитину до школи: Як купити тільки потрібне і витратити менше
07:31, 11 серпня 2017 р.

Збираємо дитину до школи: Як купити тільки потрібне і витратити менше

Збираємо дитину до школи: Як купити тільки потрібне і витратити менше

Шкільні ярмарки та магазини вже відкриті, очі розбігаються від безлічі товарів на полицях, і батьки школярів проводять свій час в традиційному предсентябрьскому забігу. На те, щоб зібрати дитину в школу, мами і тата витрачають невідповідну кількість часу і коштів. Так, згідно з даними аналітиків, за останні два роки вартість шкільних товарів зросла на 7%, і в середньому їх покупка буде коштувати батькам 6170 грн для дівчинки і 6009 грн для хлопчика. Тому найактуальніше в цій гонці - як зробити її зручніше, причому без шкоди для потреб дитини. Нижче сім порад, які можуть вам стати в нагоді в підготовці дітей до навчального року.

1. Оптом дешевше

Якщо мова йде про певне канцелярське приладдя, які вимагає купити учитель, - такі як зошити, папки або ручки - варто звернути увагу на їх великі пачки, які ви можете розділити з іншими батьками однокласників вашої дитини. Або ж ви можете зробити таку оптову закупівлю тільки для себе і не витрачатися в наступному році, особливо якщо у вас є підростаючі діти, яким це ще знадобитися.

2. Дорожче, але краще

В таких речах, як рюкзак, не варто економити, адже дорожча модель прослужить більше. Експерт з економії Джанетта Павін радить звертати увагу на тих виробників, котрі дають більш тривалу гарантію на свій товар, так ви будете більш впевнені і в його якості, і в можливості повернути. Інший шлях інвестування в майбутнє - купувати, наприклад, гаджети «на виріст». Так, в спеціалізованих на математиці школах дітям з року в рік потрібні досконаліші калькулятори. Тому в молодших класах ви можете купити дитині більш складну модель, щоб він використовував її і надалі.

3. Освітні знижки

Якщо вашій дитині потрібні для навчання комп'ютерні програми, то деякі компанії і постачальники роблять спеціальні знижки учням, батькам і вчителям. Так робить, наприклад, компанія Adobe або видання The New York Times на свої продукти і підписки. Напередодні вересня варто пошукати рітейлерів, які продають комп'ютери, планшети або програми по освітнім знижкам.

4. Онлайн-дослідження

Згідно з даними Deloitte, 61% користувачів проводять пошук в інтернеті, перш ніж зробити покупку в офлайн-магазині. Батькам варто не тільки гуглити, але і відстежувати соцмережі і сайти знижок на предмет спеціального промо перед навчальним роком. Це, звичайно, заповнить ваш імейл пропозиціями, але подібні пропозиції часто діють пару днів і дають кращі знижки першим замовникам, це корисно, якщо ви задумали зробити велику покупку у вигляді ноутбука або шкільного гардеробу.

5. Корисна ощадливість

Якщо для вас це прийнятно, то важливим способом заощадити є пошук на блошиних ринках - особливо якщо для дитини потрібно багато одягу, музичний інструмент, спортивний інвентар або книги. Це особливо актуально, якщо у дитини період швидкого зростання, або вона вивчає певний предмет тільки один семестр. Іншою важливою опцією може бути оренда, а не покупка, тих же музичних інструментів, якщо ви не впевнені, що дитина не кине займатися грою через рік.

6. Не бійтеся першого вересня

Напевно вам хочеться завершити всі покупки до початку шкільного року, але це не обов'язково. Звичайно, деякі школи хочуть мати всі підручні матеріали заздалегідь, але частіше за все їх потрібно нести 1 вересня. Тому має сенс не купувати все-все, що, можливо, знадобитися дитині, а в процесі навчання зрозуміти його реальні потреби і відштовхуватися від них.

7. Вчитися і вчити

Ергономічна підготовка до школи - кращий спосіб прищепити дитині звичку ощадливості і усвідомлення того, що йому дійсно потрібно. Головне - складати списки покупок і робити їх разом, і ті стратегії економії, яких ви дотримуєтеся, ви зможете прищепити і дитині.

Читайте інші новини на нашому сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школа #товари #канцелярія #діти #новини #поради
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...