Українська хокейна ліга: Білий Барс обіграв Кременчук

Фото

Відбулися матчі другого туру Української хокейної ліги.

Вчора, 13 вересня в рамках другого туру Української хокейної ліги зустрілися білоцерківський Білий Барс з командою «Кременчук».

Про це повідомляє сайт hockey.sport.

Перед стартом чемпіонату саме ці два клуби нарівні з чинним чемпіоном «Донбасом» називали в числі фаворитів нового сезону. Не дивно, що ця зустріч стала центральною в турі.

На початку матчу «Барс» вийшов вперед завдяки зусиллям Лєснікова, проте в самому кінці стартової двадцятихвилинки підопічні Олександра Савицького зрівняли рахунок - голом відзначився Алексанян-Петрович.

Після успішного завершення першого періоду «Кременчук» впевнено вийшов вперед - голом відзначився Поліщук, проте менш ніж через хвилину Влад Куцевич зрівняв рахунок. Після цього Лісників скористався більшістю і вивів «Білий Барс» вперед.

У третьому періоді команди довгий час не могли відзначитися закинутою шайбою, однак за 5 хвилин до фінальної сирени Даниленко з передачі Лінаса встановив остаточний рахунок зустрічі - 5:3. Таким чином «Кременчук» після двох турів йде без набраних очок, а «Білий Барс», в свою чергу, продовжує боротьбу.

Раніше повідомлялося, що волейболістки з Білої Церкви отримали срібло у міжнародному дитячому турнірі “Кубок Ю.Г. Затворницького”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хокей #хокейналіга #матч #БілийБарс #Кременчук #новини #спорт #БілаЦерква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На фронті загинув воїн Циба Віктор Олександрович, чтець, півчий архієрейського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви у м. Біла Церква
Головнокомандувач ЗСУ: Воєнне керівництво РФ поставило завдання захопити Часів Яр до 9 травня
Сили оборони України просунулися в районі Кремінної та Новомихайлівки: карти ISW
Іран запустив по Ізраїлю 350 ракет і дронів із 60 тоннами вибухівки: ЦАХАЛ уточнив наслідки атаки