• Головна
  • У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови
10:06, 12 грудня 2017 р.

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови

У Білій Церкві бюджетні гроші на ремонт та реконструкцію доріг, тротуарів та міжбудинкових проїздів справно освоює фірма екс-заступника міського голови Геннадія Дикого. Товариство з обмеженою відповідальністю «МЖК-БУД БЦ», засновником і власником якого є Віктор Петрович Яровий, регулярно виграє крупні підряди від міста. Причому, робить це поза конкуренцією та за таємними цінами.

Так, за інформацією сайту «Ні корупції!» найкращі замовлення від Департаменту житлово-комунального господарства потрапляли у «потрібні» руки.

У системі публічних закупівель «Прозорро» відзначається, що Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради 1 грудня 2017 року підписав договір із ТОВ «МЖК-БУД БЦ» на капітальний ремонт прибудинкових територій та проїздів по вулиці Вокзальна 22 у м. Біла Церква Київської області. Сума угоди склала 623 558,45 гривень. Варто відзначити, що  інших учасників, окрім ТОВ «МЖК-БУД БЦ», у тендері не було. У системі «Прозорро» повідомляється, що договір між замовником та виконавцем укладений, при цьому додатків до договору та самого договору у систему не завантажили. Тому, залишається невідомим за якими цінами та в які терміни будуть виконані роботи.

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-1

У системі «Прозорро», в той же день, 1 грудня можна знайти ще одне замовлення, яке ТОВ «МЖК-БУД БЦ», також без конкурсу взяло від Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради - капітальний ремонт покриття тротуарів по вулиці Офіцерська в м. Біла Церква Київської області за 704 226,28 гривень.

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-2

Також, 1 грудня через систему «Прозорро», ТОВ «МЖК-БУД БЦ» від того ж замовника отримало 650 174,36 гривень на капітальний ремонт покриття тротуарів по провулку Грузинському. І знову ж таки, в системі немає ні договору, ні додатків.

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-3

Ось перелік транзакцій від Білоцерківської міської ради ТОВ "МЖК-БУД БЦ" лише за листопад 2017 року:

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-4
У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-5
У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-6

Як повідомляється у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновником та кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «МЖК-БУД БЦ» є Віктор Петрович Яровий. А керівником і підписантом – Євген Вікторович Яровий, який, очевидно, доводиться сином першому.

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-7
У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-8

Нагадаємо, що Віктор Петрович раніше був заступником міського голови Білої Церкви Геннадія Дикого. Крім того, у відкритих джерелах можна знайти інформацію, що він є членом політичної партії «Опозиційний блок».

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-11
У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-12

Після того, як активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» заявили у прокуратуру Київської області про те, що із боку Віктора Ярового були факти зловживань службовим становищем, прокуратура встановила, що колишній заступник Білоцерківського міського голови упродовж 30 днів після призначення не передав в управління іншій особі належні йому корпоративні права та залишався одноособовим засновником, власником та єдиним учасником суб’єкта господарювання. Фактично він був і чиновником, який розподіляв підряди, і бізнесменом, які ці підряди виконував.

Варто відзначити, що незважаючи на активні звіти прокуратури Київської області щодо співпраці активістів та прокурорів, у цьому випадку справа за порушення закінчилася лише штрафом.

Як свідчать дані бази даних Zакупівлі, найкраще справи у ТОВ «МЖК-БУД БЦ» йшли у 2010-2012 рр, коли при владі були регіонали (нагадаємо, що Яровий є членом «Опоблоку»), а також справи фірми різко пішли вгору у 2015 році, коли Яровий опинився у владному кріслі.

Найбільшими замовниками ТОВ «МЖК-БУД БЦ» є відділ капітального будівництва Білоцерківської міської ради та департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міськради. Загалом ТОВ «МЖК-БУД БЦ» підписало 30 угод на майже 15 мільйонів гривень.

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-13

Згідно з декларацією Ярового за 2016 рік, яку він подавав у 2017 році на посаді заступника міського голови Білої Церкви, у подружжя Ярових є 1 будинок, 2 офіси, 4 квартири та 32 земельні ділянки. Також у родини є 3 автомобілі. Готівкою подружжя має 9 тисяч доларів на двох.

Раніше повідомлялося, що керівник приватного підприємства привласнив 200 тис. грн. за ремонт будинку культури та військкомату.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#заступник #міськийголова #БілаЦерква #бюджет #ВікторЯровий
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...