У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови

У Білій Церкві бюджетні гроші на ремонт та реконструкцію доріг, тротуарів та міжбудинкових проїздів справно освоює фірма екс-заступника міського голови Геннадія Дикого. Товариство з обмеженою відповідальністю «МЖК-БУД БЦ», засновником і власником якого є Віктор Петрович Яровий, регулярно виграє крупні підряди від міста. Причому, робить це поза конкуренцією та за таємними цінами.

Так, за інформацією сайту «Ні корупції!» найкращі замовлення від Департаменту житлово-комунального господарства потрапляли у «потрібні» руки.

У системі публічних закупівель «Прозорро» відзначається, що Департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради 1 грудня 2017 року підписав договір із ТОВ «МЖК-БУД БЦ» на капітальний ремонт прибудинкових територій та проїздів по вулиці Вокзальна 22 у м. Біла Церква Київської області. Сума угоди склала 623 558,45 гривень. Варто відзначити, що  інших учасників, окрім ТОВ «МЖК-БУД БЦ», у тендері не було. У системі «Прозорро» повідомляється, що договір між замовником та виконавцем укладений, при цьому додатків до договору та самого договору у систему не завантажили. Тому, залишається невідомим за якими цінами та в які терміни будуть виконані роботи.

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-1

У системі «Прозорро», в той же день, 1 грудня можна знайти ще одне замовлення, яке ТОВ «МЖК-БУД БЦ», також без конкурсу взяло від Департаменту житлово-комунального господарства Білоцерківської міської ради - капітальний ремонт покриття тротуарів по вулиці Офіцерська в м. Біла Церква Київської області за 704 226,28 гривень.

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-2

Також, 1 грудня через систему «Прозорро», ТОВ «МЖК-БУД БЦ» від того ж замовника отримало 650 174,36 гривень на капітальний ремонт покриття тротуарів по провулку Грузинському. І знову ж таки, в системі немає ні договору, ні додатків.

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-3

Ось перелік транзакцій від Білоцерківської міської ради ТОВ "МЖК-БУД БЦ" лише за листопад 2017 року:

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-4
У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-5
У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-6

Як повідомляється у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, засновником та кінцевим бенефіціарним власником ТОВ «МЖК-БУД БЦ» є Віктор Петрович Яровий. А керівником і підписантом – Євген Вікторович Яровий, який, очевидно, доводиться сином першому.

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-7
У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-8
У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-9 У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-10

Нагадаємо, що Віктор Петрович раніше був заступником міського голови Білої Церкви Геннадія Дикого. Крім того, у відкритих джерелах можна знайти інформацію, що він є членом політичної партії «Опозиційний блок».

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-11
У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-12

Після того, як активісти Всеукраїнського руху проти політичної корупції «Під контролем» заявили у прокуратуру Київської області про те, що із боку Віктора Ярового були факти зловживань службовим становищем, прокуратура встановила, що колишній заступник Білоцерківського міського голови упродовж 30 днів після призначення не передав в управління іншій особі належні йому корпоративні права та залишався одноособовим засновником, власником та єдиним учасником суб’єкта господарювання. Фактично він був і чиновником, який розподіляв підряди, і бізнесменом, які ці підряди виконував.

Варто відзначити, що незважаючи на активні звіти прокуратури Київської області щодо співпраці активістів та прокурорів, у цьому випадку справа за порушення закінчилася лише штрафом.

Як свідчать дані бази даних Zакупівлі, найкраще справи у ТОВ «МЖК-БУД БЦ» йшли у 2010-2012 рр, коли при владі були регіонали (нагадаємо, що Яровий є членом «Опоблоку»), а також справи фірми різко пішли вгору у 2015 році, коли Яровий опинився у владному кріслі.

Найбільшими замовниками ТОВ «МЖК-БУД БЦ» є відділ капітального будівництва Білоцерківської міської ради та департамент житлово-комунального господарства Білоцерківської міськради. Загалом ТОВ «МЖК-БУД БЦ» підписало 30 угод на майже 15 мільйонів гривень.

У Білій Церкві бюджетні мільйони справно освоює фірма екс-заступника міського голови, фото-13

Згідно з декларацією Ярового за 2016 рік, яку він подавав у 2017 році на посаді заступника міського голови Білої Церкви, у подружжя Ярових є 1 будинок, 2 офіси, 4 квартири та 32 земельні ділянки. Також у родини є 3 автомобілі. Готівкою подружжя має 9 тисяч доларів на двох.

Раніше повідомлялося, що керівник приватного підприємства привласнив 200 тис. грн. за ремонт будинку культури та військкомату.

заступник міськийголова БілаЦерква бюджет ВікторЯровий
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
12 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі