• Головна
  • Вартість харчування у садочках Білої Церкви збільшилася
11:33, 27 грудня 2017 р.

Вартість харчування у садочках Білої Церкви збільшилася

Вартість харчування у садочках Білої Церкви збільшилася

З нового 2018 року в Білій Церкві підвищиться вартість харчування дітей у закладах дошкільної і загальної середньої освіти.

Нагадаємо, що у Білій Церкві діти в дошкільних навчальних закладах до кінця 2017 року залишились без м’яса та яєць. Після обговорення, більшість батьків міста підтримали рішення щодо підвищення вартості харчування у садочках.

За інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, вчора, 26 грудня члени виконавчого комітету затвердили рішення про встановлення вартості харчування одного вихованця в закладах дошкільної освіти в сумі 30 гривень на день. У садочках санаторного типу вартість харчування на день складатиме 32 грн. за одну дитину.

Для батьків або осіб, які їх замінюють вартість харчування за дітей у садочках становитиме 50% від вартості харчування на день, тобто 15 грн.

При цьому, безкоштовним харчуванням у садочках будуть забезпечені:

  • діти-сироти,
  • діти, позбавлені батьківського піклування,
  • діти-інваліди,
  • діти із сімей, які отримують до­помогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпе­ченим сім’ям»,
  • діти у закладах дошкільної освіти санаторного типу (групах) для дітей з малими й затухаючими формами туберкульозу та в спеціальних й інклюзивних групах для дітей, які потребують корекції фізичного та (або) розумового розвитку,
  • діти, батьки яких є учасниками АТО, учасниками бойових дій на сході України, та діти із сімей загиблих (померлих) жителів м. Білої Церкви, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Також, звільняються від плати за харчування дитини батьки, або особи, які їх замінюють, у сім’ях, у яких сукупний дохід на кожного члена сім’ї за попередній квартал не перевищував рівня забезпечення прожиткового мінімуму (гарантованого мінімуму), який щороку встанов­люється законом про Державний бюджет України для визначення права на звільнення від плати за харчування дитини в державних і комунальних закладах дошкільної освіти.

Для батьків, у сім’ях яких троє і більше дітей розмір плати за харчування дітей у садочках також буде зменшено на 50%.

З 1 січня вартість харчування за одного учня у школі становитиме 18,50 грн. для: дітей-сиріт, дітей інвалідів, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей з особливими освітніми потребами, які навча­ються в спеціальних й інклюзивних класах, а також учнів із сімей, які отримують допо­могу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпече­ним сім’ям», дітей, батьки яких с учасниками бойових дій антитерористичної операції на сході України (на основі посвідчення учасника антитерористичної операції чи довідки про безпосередню участь особи в антитерористичної операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України), та дітей із сімей загиблих (померлих) жителів м. Білої Церкви, які брали участь у проведенні антитерористичної операції.

Харчування одного учня спортивних класів Бі­лоцерківської загальноосвітньої школи і-III ступенів №18 (тренувальна база - Комунальний заклад Білоцерківської міської ради дитячо-юнацька спортивна школа №1) становитиме 18 гри.50 коп. (з розрахунку: 50% - кошти місцевого бюджету, 50% - за рахунок коштів батьків або осіб, які їх замінюють).

Раніше повідомлялося, що в Білій Церкві на 30% підвищились тарифи на вивезення побутового сміття.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#харчування #діти #садочок #ДНЗ #м'ясо #тендер #вартість #БілаЦерква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
ТОП новини
На фронті загинув воїн Циба Віктор Олександрович, чтець, півчий архієрейського хору Спасо-Преображенського кафедрального собору Білоцерківської єпархії Української Православної Церкви у м. Біла Церква
Головнокомандувач ЗСУ: Воєнне керівництво РФ поставило завдання захопити Часів Яр до 9 травня
Іран запустив по Ізраїлю 350 ракет і дронів із 60 тоннами вибухівки: ЦАХАЛ уточнив наслідки атаки
На кордоні з Польщею в чергах стоять 2300 вантажівок
Оголошення
live comments feed...