![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
Найяскравіші події 2017 року в Білій Церкві у фотографіях
![Найяскравіші події 2017 року в Білій Церкві у фотографіях Найяскравіші події 2017 року в Білій Церкві у фотографіях](/dist-assets/images/cap.jpg)
2017-ий блискавично промайнув, залишивши в пам’яті яскраві сполохи емоцій, подій, фактів. Є що згадати, над чим задуматись.
Сайт 04563.com.ua підібрав найяскравіші події 2017 року, які відбулися у Білій Церкві. Давайте разом пригадаємо добре, яскраве, цікаве та незабутнє, що сталося у місті за цей рік:
1. Найважливіші новини – з фронту. Повернення із зони АТО бійців 72-ої Окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців чекали всі білоцерківці. 28 жовтня сотні білоцерківців прийшли на залізничний вокзал у Білій Церкві зустріти Героїв вдома, привітати, підтримати теплими обіймами та словами. Давайте пригадаємо, як це було:
Також у Білу Церкві повернулися додому із зони АТО бійці зенітно-ракетного полку.
2. Масштабний Фестиваль повітряних куль «Олександрійська феєрія» надовго залишиться у пам’яті не тільки білоцерківців! На видовищне повітряне свято завітало близько 25 000 українців. За три дні фестивалю 158 українців піднялись високо в небо та помилувалися неповторними пейзажами Київщини. На фестиваль повітряних куль до Білої Церкви завітали гості з Києва, Дніпра, Львову, Одеси, Вишгороду, Нових Петрівець, Ірпеня, Сум та передмістя Білої Церкви.
3. У цьому році маленька зірочка з Білої Церкви - Вероніка Морська стала переможницею другого сезону шоу «Україна має талант Діти»! Дівчинка виграла 500 000 гривень та підкорила серця мільйонів українців.
![Найяскравіші події 2017 року в Білій Церкві у фотографіях, фото-15 Найяскравіші події 2017 року в Білій Церкві у фотографіях, фото-15](/dist-assets/images/cap.jpg)
4. Білоцерківська ДЮСШ №1 перемогла у Всеукраїнському конкурсі на кращий стан фізичного виховання в Україні у номінації «Кращий позашкільний навчальний заклад».
![Найяскравіші події 2017 року в Білій Церкві у фотографіях, фото-16 Найяскравіші події 2017 року в Білій Церкві у фотографіях, фото-16](/dist-assets/images/cap.jpg)
5. У Білій Церкві спорудять найдовшу у світі скульптуру - «Шлях до соборності України». Масштабний арт-об’єкт «Шлях до соборності України» відображатиме єднання людей та імітуватиме монолітну стіну із вирізаними силуетами фігур людей, які, стоячи, тримаються за руки - символізуючи живий ланцюг єдності.
![Найяскравіші події 2017 року в Білій Церкві у фотографіях, фото-17 Найяскравіші події 2017 року в Білій Церкві у фотографіях, фото-17](/dist-assets/images/cap.jpg)
6. У жовтні білоцерківські спортсмени вибороли золото та срібло на Чемпіонаті Світу з бойових мистецтв. У важких поєдинках білоцерківські спортсмени змогли дійти до п’єдесталу та вибороти призові медалі.
![Найяскравіші події 2017 року в Білій Церкві у фотографіях, фото-18 Найяскравіші події 2017 року в Білій Церкві у фотографіях, фото-18](/dist-assets/images/cap.jpg)
7. Під Білою Церквою археологи виявили унікальний середньовічний некрополь. У жовтні 2017 року на правому березі річки Рось у Рокитнянському районі археологи виявили середньовічний могильник ХІ ст., який є унікальним і значно вирізняється серед інших давньоруських старожитностей. З історичної точки зору, археологічні знахідки добре ілюструють (і підтверджують) літописні повідомлення про державну діяльність Ярослава Мудрого, спрямовану на зміцнення південних рубежів Київської Русі.
![Найяскравіші події 2017 року в Білій Церкві у фотографіях, фото-19 Найяскравіші події 2017 року в Білій Церкві у фотографіях, фото-19](/dist-assets/images/cap.jpg)
8. Концерт гурту "Океан Ельзи" викликав море позитивних емоцій у біоцерківців. Пригадаємо, як це було:
9. У Білій Церкві у 2017 році вперше реалізували проект "Громадського бюджету". В його рамках 12 проектів-переможців будуть реалізовані вже у наступному 2018 році.
2017 рік був насичений на яскраві події і це лише маленька частинка тих подій, які запам'яталися кожному з нас.
Команда сайту 04563.com.ua щиро вітає всіх білоцерківців з наступаючим Новим 2018 Роком! Найважливіше побажання в прийдешньому році – перемоги усім нам! Віри, сили, згуртованості й вірності Україні. Нехай життя тішить і щастя не оминає домівки білоцерківців. Нехай у прийдешньому році буде більше причин для радості. Бажаємо Вашим сім'ям щастя любові, миру, злагоди та здоров'я!
З наступаючим Новим Роком!