• Головна
  • Білоцерківські лікарі пройшли семінар з надання допомоги при інсульті
13:20, 19 січня 2018 р.

Білоцерківські лікарі пройшли семінар з надання допомоги при інсульті

Вчора, 18 січня лікарі Білої Церкви пройшли семінар з надання допомоги пацієнтам в гострому періоді інсульту, впровадження сучасних стандартів та оцінки якості медичної допомоги.

Про це повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради.

Під час заходу, головний лікар міської лікарні №2 Ніна Головенко відзначила, що останнім часом спостерігається збільшення кількості хворих із серцево-судинними патологіями, і найголовнішим є недопущення хворого до такого стану. А якщо проблема вже виникла, то завданням лікарів є якомога якісніше відновити соціальну адаптацію та здоров’я пацієнтів з інсультом.

Варто відзначити, що Білоцерківська міська лікарня №2 приєдналась до європейської ініціативи Angels, метою створення якої є покращення надання медичної допомоги пацієнтам з інсультом на догоспітальному та госпітальному етапах.

Для того, щоб врятувати неврологічну функцію людини (ходу, розмову, спілкування, сприйняття) після інсульту, необхідно докласти багато зусиль. При цьому, чим швидше буде надана правильна медична допомога, тим більше шансів, що людина повернеться до нормального життя і не втратить працездатність.

Під час семінару, доктор медичних наук, професор ВНМУ імені М.І. Пирогова, Національний координатор ініціативи Angels в Україні Сергій Московко розповів про ключові вимоги організації процесу надання допомоги при інсульті.

Білоцерківські лікарі пройшли семінар з надання допомоги при інсульті, фото-3

За словами завідувача неврологічного відділення міської лікарні №2 Людмили Липовенко, у 2017 році було проведено 18 процедур тромболізису, з яких один негативний. За рік трапилося 549 ішемічних інсультів, і тенденція зростає. Основною проблемою є нестача знань щодо симптоматики інсульту та звернення по надання медичної допомоги із запізненням:

«Від того, коли звернулася людина, залежить результат лікування: чи буде ця людина інвалідом, чи повернеться до роботи. Завдяки міській владі, препарат, яким проводиться тромболізис – «Актилізе», закуплений за кошти міського бюджету і є абсолютно безкоштовним для мешканців. Платною є тільки комп’ютерна томограма, якщо людині не показаний тромболізис. У випадку, якщо така процедура показана, вона проводиться безкоштовно».

Раніше повідомлялося, що Білоцерківській лікарні №2 придбали сучасний рентгенівський апарат майже за 2,3 млн грн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#новини #БілаЦерква #семінар #лікарі #інсульт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...