![](https://s.04563.com.ua/section/logo/upload/pers/148/logo.png?20240727)
Вікторія Кухарчук, яка збила пішоходів у Білій Церкві, розкаялася у скоєному
У суді, під час обрання запобіжного заходу Вікторія Кухарчук відмовилась розмовляти з пресою. Крім цього, до початку судового засідання дівчина відмовилась давати свідчення правоохоронцям. Перед початком суду вона багато плакала і розкаялася у скоєному.
Про це повідомляє "ТСН".
Нагадаємо, що у неділю, 11 лютого о 05:45 ранку 18-річна дівчина, керуючи автомобілем "PEUGEOT 206", виїхала на алею, яка розділяє зустрічні потоки машин та здійснила наїзд на пішоходів. Жінка померла на місці пригоди. Ще один постраждалий, 22-річний військовослужбовець ЗСУ із тілесними ушкодженнями різного ступеню тяжкості перебуває у лікарні.
![Вікторія Кухарчук, яка збила пішоходів у Білій Церкві, роз..., фото-1 Вікторія Кухарчук, яка збила пішоходів у Білій Церкві, розкаялася у скоєному, фото-1](/dist-assets/images/cap.jpg)
Дівчині загрожує позбавлення волі строком від трьох до восьми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років або без такого.