• Головна
  • Чому слухові апарати – це рішення ваших проблем?
Новини компаній
11:40, 22 лютого 2018 р.

Чому слухові апарати – це рішення ваших проблем?

Новини компаній

Цінність слуху значно применшують. А між тим, це одне з п'яти основних почуттів, за допомогою яких людина формує власне уявлення й сприйняття навколишнього світу. Здатність чути – це важливий психологічний інструмент, який дає нам можливість насолоджуватись різноманіттям звуків, отримувати позитивні емоції, активно взаємодіяти в суспільстві.

Природність натурального дару незаперечна. З моменту появи на світ, і навіть ще не народившись, ми чуємо й таким чином доповнюємо інформацію, отриману за допомогою інших органів чуття. Ми приймаємо це як належне, на зразок здатності думати або дихати. Спілкування з людьми, наполеглива мелодія будильника, звуки машин – все це абсолютно звично і супроводжує нас щодня.

І тільки тоді, коли ви стали звертати увагу на те, що рівень гучності доводиться робити більшим, слова співрозмовника стають незрозумілими, а навколишній світ не радує фарбами звуків, ви починаєте усвідомлювати всю цінність можливості чути. Адже так хочеться повернути красу дзюрчання струмочка, отримувати задоволення від співу птахів, віддаватися спогадам під шелест листя, що опадає.

У чому ж полягає цінність слуху?

Якщо запитати у здорової людини, що вона вважає більш важливим: здатність бачити навколишню дійсність або чути її, швидше за все, більшість виберуть зір, помилково вважаючи слух менш цінним. Але можливість бачити красу природи або яскравий виступ без звукового супроводу сприймається нами як банальна зміна картинок німого кіно. Для порівняння, спробуйте подивитися цікавий фільм або передачу, попередньо вимкнувши звук. Погодьтеся, різниця колосальна.

Головна особливість слухової системи – її безперервна дія. Незалежно від нашого стану: спимо ми або активно пильнуємо, вона завжди напоготові. Звукова інформація постійно надходить через вуха, досягаючи слухового центру мозку. Зупинити цей процес неможливо, звичайно, якщо людина здорова.

Психологічний аспект

Перше, що відчуває людина, яка усвідомила проблему, це розгубленість, страх опинитися в соціальній ізоляції, сумне уявлення майбутнього. В умовах сильних переживань дуже важлива підтримка рідних та близьких людей, їхня щира участь у вирішенні насущного питання. Втрата чутності, навколишня тиша, нездатність підтримувати спілкування – все це може дійсно привести до самотності, але тільки в тому випадку, якщо людина не впорається з психологічним сприйняттям того, що відбувається. Важливо розуміти, що приглухуватість, незважаючи на її невиліковність, все ж не вирок.

Головна помилка більшості пацієнтів полягає в тому, що «нездатність добре чути» для них є синонімом таких явищ як «старість», «розумова неспроможність». Вони бояться стати об'єктом для глузування з боку оточення, відчувають деякий сором через ситуацію, що склалася. Звичайно, соціальна неосвіченість окремих елементів суспільства має місце бути, але чому вони повинні стати перешкодою на шляху до повернення слуху? Тут немає причин для сорому, навпаки, необхідно вживати активні дії. В іншому випадку вас неминуче чекає:

втрата почуття впевненості в собі;

мимовільне роздратування з боку співрозмовника;

зниження спілкування, і як результат - почуття ізоляції;

психологічні проблеми у вигляді депресії й відчуття спустошеності;

відсутність повноцінного життя.

Висновок очевидний – піклуйтеся про себе, вживаючи всіх заходів для відновлення слуху.

Очікування працює проти вас

Згідно зі статистикою, людина затягує звернення до лікаря в середньому на 7-10 років. Це викликано різними причинами: від банального небажання, байдужого ставлення до власного здоров'я до викладеного вище психологічного аспекту, невір'я в силу сучасної медицини. Дивно, але стосовно органів зору такого не спостерігається. Окуліста, на відміну від ЛОР-лікаря, відвідують негайно, як тільки намітилися перші проблеми.

Помилково вважати, що незначне зниження чутності з часом відновиться. Цьому не бувати. Приглухуватість не лікується, а з часом має тенденцію збільшуватися. Відповідно, якість життя людини також стає гіршою. Тому чим раніше відбудеться похід до лікаря, тим ліпший буде результат.

Також хибно вважати, що медицина в даному питанні безсила. Новітні високотехнологічні рішення здатні повернути слух навіть при високому ступені приглухуватості. Причому на зміну масивним слуховим апаратам прийшли практично непомітні, високофункціональні й зручні у використанні слухові апарати. Лікар-сурдолог після попереднього обстеження знайде єдино вірне рішення, а також підбере відповідний саме вам прилад.

Не варто побоюватися і самого обстеження. Сьогодні це дуже швидко та абсолютно безболісно. Для візуального визначення стану слухового каналу використовують отоскоп, а для виявлення індивідуальних особливостей сприйняття проводять аудіограму. За результатом виконаних дій доктор формує остаточний висновок.

Подбайте про себе, згадайте цей дивовижний світ звуків, зверніться до фахівців Центру слуху «Беттертон» вчасно, і ви переконаєтесь, що слухові технології – це те, що дійсно здатне вирішити проблему зі слухом.

Наша адреса: м. Біла Церква, вул. Гагаріна, 25, 2-й поверх Центр здоров’я “Беладент”.

Попередній запис на прийом за телефонними номерами:

(0456) 309-969,

(066) 409-30-62,

(067) 234-89-88.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#слуховіапарати #цінністьслуху
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...