• Головна
  • Яку структуру має слуховий апарат?
Новини компаній
10:50, 1 березня 2018 р.

Яку структуру має слуховий апарат?

Новини компаній

Кілька десятиліть тому слухові апарати являли собою громіздкі пристрої, які було незручно носити і їх не озброєним оком помічали оточуючі. Але завдяки роботі інженерів та розробників з’явилися цифрові слухові апарати, які стали набагато компактнішими, зручнішими та ефективнішими. А чи знаєте ви з чого вони складаються?

Основні переваги та особливості цифрових слухових апаратів

Сучасні слухові апарати засновані на технології цифрової обробки сигналів. А це означає, що вхідні сигнали перетворюються в цифри, а вже після проходять обробку за допомогою математичних рівностей.

Цифрова обробка дозволяє виконувати досить складні маніпуляції з вхідними звуками. Серед найбільш потрібних - відділення мови від шуму. Це значно покращує її розбірливість. Цікаво: сучасний цифровий слуховий апарат може бути набагато складнішим, ніж смартфон і комп’ютер! Він вже не той найпростіший ресивер, який раніше просто посилював звук.

У сучасному слуховому цифровому апараті використовуються складні алгоритми, за допомогою яких здійснюється поділ сигналів за частотами. Надалі кожна виділена частота посилюється окремо, завдяки чому кожен слуховий апарат можна налаштовувати під індивідуальні особливості пацієнта та його ступінь туговухості. Ця характеристика також дозволяє змінити налаштування в ході експлуатації при погіршенні або поліпшенні слуху.

У кожному цифровому слуховому апараті присутній процесор, завдяки якому можна вибирати посилення для гучних, тихих і середніх сигналів, що поступають. А це означає, що пацієнт буде добре чути тихі звуки, але, при цьому, надто голосні будуть здаватись йому теж нормальними. До того ж цифрова обробка забезпечує посилення без спотворення, а отже пацієнтові буде передаватися чистий звук бездоганної якості.

Основні складові цифрових слухових апаратів

Практично всі модифікації слухових апаратів мають схожу конструкцію, до якої входить:

1.Один або кілька мікрофонів, за допомогою яких вловлюється звук, а потім перетворюється в електричний сигнал. Якщо встановлено кілька мікрофонів, то вони будуть вловлювати сигнали з різних зон.

2.Підсилювач, який відповідає за збільшення сили електричних сигналів.

3.Ресивер, за допомогою якого електричні сигнали знову перетворюються в механічні коливання, сприйнятливі для людського вуха.

4.Ріжок, що фіксується за вухом і який є необхідним для з’єднання мікрофона з вкладишем, які знаходяться всередині вушного каналу.

5.Пластикова трубочка, яка з’єднує ріжок і вкладиш та призначена для передачі сигналів. Діаметр і довжина трубочки варіюються в залежності від типу слухового апарату та ступеня туговухості.

6.Вкладиш, що розташовується у вусі та відповідає за передачу звуків на барабанну перетинку. Він також не дозволяє посиленому сигналу вийти назовні у вигляді свисту. Вкладиші можуть бути як стандартного розміру і форми, так і виготовлені індивідуально, за зліпком вушного проходу.

7.Корпус і батарейки, які необхідні для функціонування приладу.

Підібрати якісний слуховий апарат можна в нашому центрі «Беттертон», розташованому в місті Біла Церква на вулиці вул. Гагаріна, 25, 2-й поверх Центр здоров’я “Беладент”.

 Дізнатися всі подробиці та записатися на консультацію можна за телефоном:

(0456) 309-969

(066) 409-30-62

(067) 234-89-88

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...