• Головна
  • Біла Церква готується до впровадження "Громадського бюджету - 2018"
15:15, 1 березня 2018 р.

Біла Церква готується до впровадження "Громадського бюджету - 2018"

Біла Церква готується до впровадження "Громадського бюджету - 2018"

Вже незабаром у Білій Церкві стартує проект «Громадський бюджет», який успішно зарекомендував себе у місті в минулому році. Білоцерківці активно подавали проекти, направлені на благоустрій території міста, реконструкцію дитячих і спортивних майданчиків та інші. Всі проекти, які виграли у 2017 році будуть реалізовані у 2018 році.

27 лютого відбувся семінар «Оцінка розвитку та вдосконалення Громадського бюджету». Під час заходу були визначені сильні та слабкі сторони кожного з етапів втілення проекту, оцінювались ризики і нові можливості, для того, щоб не повторювати їх на цей раз.

За інформацією прес-служби Білоцерківської міської ради, у заході взяв участь заступник директора Фундації українсько-польської співпраці ПАУСІ Костянтин Плоский, який розповів про досвід реалізації цього проекту в містах України. Так, Біла Церква є одним із 8 міст та 2 об’єднаних територіальних громад, які успішно долучилися до реалізації «Громадського бюджету».

Відзначимо, одним із ініціаторів запровадження Громадського бюджету в Білій Церкві був депутат міської ради - Андрій Король. На думку депутата, Громадський бюджет - це інструмент, який дозволяє громаді безпосередньо долучитися до розвитку міста.

«У 2017 році на реалізацію проектів даного бюджету було виділено 1% від загального бюджету міста, а на цей рік потрібно розглядати можливість більшої суми та стимулювати білоцерківців писати проекти більш широкого спектру, оскільки в 2017році, у переважній більшості, були подані ідеї щодо благоустрою територій, реконструкції дитячих і спортивних майданчиків.» - відзначив Андрій Король.

За словами т.в.о. директора КП «Агенція стратегічного розвитку Білої Церкви» Олександра Прилуцького, деякі проекти «Громадського бюджету», які не були підтримані більшістю білоцерківців, наразі взяті на реалізацію Агенцією.

У семінарі також взяли участь колеги із міст Кременчука та Чернігова, які вже не перший рік втілюють Громадський бюджет. Так, Євгений Перевезенцев -регіональний координатор, член робочої групи Громадського бюджету м. Кременчук та Ирина Стасюк-Бабчук - регіональний координатор «Фундації польсько-української співпраці ПАУСІ» у Рівненській області ознайомили присутніх із циклами впровадження Громадського бюджету у їхніх містах, розповіли з якими проблемами вони зіткнулися, поділилися досвідом щодо застосування різних способів активізації громадян та залучення бізнесу до процесу.

Крім цього, з 1 по 15 березня на сайті міської ради всі охочі можуть ознайомитись з внесеними змінами до Положення "Громадського бюджету" та надіслати свої пропозиції щодо вдосконалення реалізації проекту у нашому місті.

Нагадаємо, що у 2017 році білоцерківцями були подані 89 пропозицій на участь у «Громадському бюджеті», 48 з них були допущені до голосування, а переможцями стали 12 проектів на загальну суму 5 млн. 341 млн.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#громадськийбюджет #проект #БілаЦерква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...