• Завершився регулярний чемпіонат УХЛ
16:15, 1 березня 2018 р.

Завершився регулярний чемпіонат УХЛ

Вже в п'ятницю стартує плей-офф Української хокейної ліги

У чемпіонаті Української хокейної ліги завершився перший етап змагань - регулярний чемпіонат. У заключному турі лідери змагань здобули впевнені перемоги.

ХК «Кременчук» - «Галицькі Леви» - 7:0 (2:0; 1:0; 4:0)

Шайби: 1:0 Карпенко (Козачук, Чернишенко), 2:38. 2:0 Рубан (Алексанян-Петрович,), 10:31. 3:0 Кривошапкин (Гриценко), 32:51. 4:0 Чернишенко (Козачук, Бойков), 40:51. 5:0 Шиманський (Гриценко), 42:09. 6:0 Гриценко (Шиманський, Горлушко - більш.), 52:14. 7:0 Наливайко (Алексанян-Петрович, Роганов), 56:21.

Воротарі: Власенко – Дорош

У Кременчуці місцевий хокейний клуб і «Галицькі Леви» провели заключний матч у регулярному чемпіонаті.

Звітний матч вийшов ще більш яскравим, ніж попередня зустріч команд. Матч багатим на небезпечні моменти, команди практично не помічали нейтральну зону. Зрозуміло, така гра не могла не радувати глядачів. Тим більше що в першому періоді господарі двічі розписалися у воротах Антона Дороша. Відзначилися капітан господарів Севастян Карпенко та Антон Рубан.

У другому періоді господарі взяли невелику паузу. Що ні поміщало їм відзначитися втретє. Гліб Кривошапкин розібрався з одним суперником, прибрав на замаху іншого і точно кинув у верхній кут воріт Дороша.

Третій період пройшов під знаком гостроатакуючого хокею, що і відобразилося на табло. І якщо голкіпер господарів Віталій Власенко впорався з усіма атаками суперника, то Антон Дорош в чотирьох випадках свою команду виручити не зумів.

Уже в п'ятницю «Галицькі Леви» відкриють для себе плей-офф матчем проти МХК «Динамо», а ХК «Кременчук» 3. березня змагатиметься з «Вовками».

«Білий Барс» - «Вовки» 6:3 (3:1; 1:1; 2:1)

Шайби: 0:1 Шапіро (Лучніков, Мікульчик), 9:36. 1:1 Куцевич (Лєсніков), 11:54. 2:1 Герцик, 15:18. 3:1 Ромащенко (Тимченко - менш.), 18:25. 3:2 Забулонов (Шапіро, Боронило - більш.), 28:34. 4:2 Разумов (Куцевич, Лєсніков), 39:00. 5:2 Логач (Ядловський, Лєсніков), 50:17. 5:3 Забулонов (Черемнов, Пріваліхін - більш.), 53:35. 6:3 Разумов (Васильєв - менш.), 59:02.

Воротарі: Люльчук – Гордюшин

На старті гри команди придивлялися один до одного, адже зараз «Вовки» набрали форму і здатні боротися за очки практично з усіма командами. Саме броварська команда відкрила рахунок в матчі - після розумного прострілу Демида Лучнікова, шайбу в сітку воріт Сергія Люльчук відправив Соломон Шапіро.

Пропущена шайба підбадьорила команду Костянтина Буценка, і "барси" вийшли вперед ще в тому ж першому періоді - по черзі відзначилися Владислав Куцевич, Владислав Герцик і Руслан Ромащенко.

Друга двадцятихвилинка видалася багатою на видалення - 18 штрафних хвилин команди набрали на двох - і куди менш мізерної на закинуті шайби. «Вовки» і «Білий Барс» обмінялися голами завдяки Руслану Забулонову і Максиму Разумов відповідно, і на заключний ігровий відрізок команди йшли з розрив у дві шайби.

В середині третього періоду Сергій Логач майстерно з п'ятака переграв голкіпера броварчан, на що Руслан Забулонов відповів потужним точним кидком практично від синьої лінії. У кінцівці матчу «Вовки» грали в більшості, і зняли голкіпера, щоб поборотися за очки в матчі - проте крапку в грі поставив Максим Разумов, який відправив шайбу в порожні ворота.

Перемога 6:3, і «Білий Барс» вирушає готуватися до півфіналу плей-офф. «Вовкам» ж, в свою чергу, спочатку належить поборотися в чвертьфіналі другого етапу сезону з «Кременчуком» - перший матч в двоматчеву серії відбудеться 3 березня.

«Донбас» - МХК «Динамо» 8:2 (1:1, 3:0, 4:1)

Шайби: 0:1 Олійник (Чердак, Піддубний - більш.), 7:04. 1:1 Костиков (Кузьмик), 7:46. 2:1 Лялька (Захаров, Ігнатенко - більш.), 28:22. 3:1 Ворона (Фірсов), 32:48. 4:1 Свищев (Ворона, Григор'єв), 37:33. 5:1 Лялька (Денискин), 41:46. 6:1 Влад (Кузьмик), 45:12. 7:1 Мазур (Ворона, Фірсов), 48:31. 8:1 Кузьмик - менш.), 54:01. 8:2 Чердак (Олійник, Піддубний), 58:08.

Воротарі: Дьяченко – Гурко

Заключний поєдинок регулярного чемпіонату УХЛ відбувся в Дружківці, де чинний чемпіон України воював з харківським МХК «Динамо».

«Динамівці» почали поєдинок напрочуд активно, що дозволило форварду харків'ян Микиті Олійнику реалізовано перший більшість своєї команди і пробити Богдана Дьяченко, відкривши рахунок в матчі. Однак донеччани вже через 30 секунд, завдяки потужному кидку Олександра Костикова, зрівняли рахунок.

Вийти вперед донецький клуб зміг аж на екваторі поєдинку - спочатку Віталій Лялька, після тривалої атаки, все-таки зміг розмочити Владислава Гурко, а через п'ять хвилин Олексій Ворона, точним виходом один на один з голкіпером харківської команди, подвоїв перевагу донеччан. А під кінець періоду Ярослав Свищев відправив ще одну шайбу в ворота «синьо-білих», встановивши рахунок 4:1 на користь команди Сергія Вітера.

У заключній двадцятихвилинці команда Сергія Вітера остаточно заволоділа становищем і відправила в ворота Владислава Гурко ще 4 шайби - вдруге відзначився Віталій Лялька і по шайбі закинули Олександр Влад, Вадим Мазур і Сергій Кузьмик. Харків'яни, в свою чергу, відіграли тільки одну шайбу - відзначився капітан МХК «Динамо» Володимир Чердак.

Таким чином «Донбас», який автоматично відправляється в півфінал плей-офф, отримує кілька днів для підготовки до заключного етапу чемпіонату, а МХК «Динамо» доведеться зіграти два матчі ¼ фіналу з «Галицькими Левами» - перший поєдинок відбудеться в Харкові вже 2-го березня.

В ¼ фіналу зустрінуться МХК «Динамо» і «Галицькі Леви» (2 і 5 березня), а також ХК «Кременчук» і «Вовки» (3 і 5 березня). «Донбас» і «Білий Барс» автоматично пробилися в ½ фіналу.

Розпочнеться плей-офф поточного сезону УХЛ 2-го березня матчем МХК «Динамо» з «Галицькими Левами». 3-го числа перший поєдинок свого протистояння проведуть ХК «Кременчук» і «Вовки».

Нагадаємо, що чвертьфінали будуть складатися з двох матчів в кожній із серій. У півфінал пройде команда з найкращою різницею закинутих і пропущених шайб в кожній парі. При нічийному рахунку в окремому матчі чвертьфінальної стадії плей-офф овертайм або серія післяматчевих буллітів не проводяться. У разі нічийного результату за сумою двох матчів чвертьфіналу, команди гратимуть 20-хвилинні овертайми до визначення переможця протистояння.

«Донбас» і «Білий Барс» автоматично потрапляють до півфіналу плей-офф. Серії цієї стадії пройдуть до трьох перемог однієї з команд. Перший, другий, а також в разі необхідності п'ятий матчі будуть зіграні на майданчиках донеччан і білоцерківців відповідно.

У фінальній серії плей-офф УХЛ зіграють до чотирьох перемог однієї з команд.