В Білій Церкві обговорили можливість придбання нових тролейбусів, автобусів та комунальної техніки

В Білій Церкві обговорили можливість придбання нових тролейбусів, автобусів та комунальної техніки

На засіданні Білоцерківської міської ради розглянули перспективи поліпшення ситуації з міським транспортом. Обговорювали питання можливості взяти в лізинг 10 автобусів та 5 тролейбусів.

Перед тим, як було прийнято рішення, членам виконавчого комітету презентували пропоновану техніку. Тролейбуси розглядалися двох моделей - ЛАЗ Е-183 та МАЗ Т-203, який може перевозити до 100 пасажирів, обладнаний системою відеоспостереження, Wifi та GPS датчиками. Особливість тролейбуса є наявність акамуляторів, що забезпечать додатковий запас автономного ходу у разі зникнення електроенергії. Це означає, що він зможе проїхати до 1 км автономно.

Цю пропозицію зробила місту компанія «АвтоМАЗ Україна». Питання про прийняття пропозиції розглядалося на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Окрім теми перевезення пасажирів піднімали і питання про необхідність забезпечення міста комунальною технікою для здійснення прибирання міста. Тут розглядалася можливість придбати 3 самоскиди марки «МАЗ» і 5 тракторів МТЗ.

Як зазначає прес-служба Білоцерківської міської ради, лізинг має найменшу із можливих відсоткових ставок: 12% - на комунальну техніку, 11,3% - на пасажирську, при укладанні договору на 26 місяців.

Договір буде підписано у разі підтримання проекту на сесії міської ради.

Читайте також: У Білій Церкві розпочався капітальний ремонт «Горбатого» мосту

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі