• Головна
  • “Годувати наших дітей невідомо чим - ми не дозволимо.” - Геннадій Дикий
Харчування дитсадочків
09:46, 15 березня 2018 р.

“Годувати наших дітей невідомо чим - ми не дозволимо.” - Геннадій Дикий

Харчування дитсадочків

Геннадій Дикий прокоментував ситуацію, яка склалася у дитячих садочках Білої Церкви з постачанням хлібу, а також сказав, що з постачальником м’яса знову виникли проблеми - у дошкільні заклади завозять не охолоджене, як домовлялися, м’ясо, а заморожене. Міський голова зауважив, що у разі невиконання умов договору й надалі, з постачальником буде розірвано договір та знов оголошено новий тендер.

“Годувати наших дітей невідомо чим - ми не дозволимо.” - Геннадій Дикий, фото-1

У своєму аккаунті в фейсбуці Геннадій Дикий написав:

"Останнім часом у дошкільних навчальних закладах виникли проблеми з постачанням хлібо-булочних виробів та м’яса.

Щодо хліба: на тендері був визначений постачальник, але той в односторонньому порядку порушив умови договору і припинив поставки хліба.

За моїм дорученням, управлінням освіти та науки БМР був оголошений новий тендер, та прийнято термінове рішення доставити в кожний садочок партію борошна для того, щоб на місці виготовляти випічку. Більшість керівників дошкільних навчальних закладів адекватно відреагували на таке рішення, але на жаль були і такі, які вирішили перекласти постачання хліба в садочки на плечі батьків. За результатами ваших скарг зроблено серйозні висновки. Тим керівникам, які змусили батьків взяти на себе постачання хліба, буде оголошено догану. Наступним кроком буде прийняття рішення про їхню невідповідність займаній посаді.

Також виникли проблеми з фірмою-постачальником, яка перемогла на тендері по постачанню м’яса в садочки. Замість охолодженого м’яса (як прописано в умовах тендерної документації) постачальник спробував постачати заморожене м’ясо на додачу зірвавши терміни поставок. Постачальнику виставлена умова-претензія. Якщо найближчим часом не буде унормоване постачання, договір з ним буде розірвано і оголошено новий тендер. На жаль ми ще не застраховані від недобросовісних постачальників. Приношу вибачення за тимчасові незручності, але годувати наших дітей невідомо чим - ми не дозволимо. Білоцерківською міською радою, разом з управлінням освіти та науки, вживаються всі необхідні заходи, щодо вирішення ситуації."

Сподіваємося, що діти у дошкільних закладах будуть повноцінно харчуватися, та керівники дитсадочків виконуватимуть розпорядження міського голови щодо випічки хлібо-булочних виробів для дітей. 

А щодо м'яса, то звичайно ж: краще попередити, ніж потім боротися з наслідками. Хто ще потурбується про наших дітей, якщо не ми самі? Заморожене м'ясо - не повинно постачатись в дитсадочки. А як вважаєте ви? 

Нагадаємо, що ще з цього понеділка дитячі садочки БІлої Церкви залишилися без хліба.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#харчуваннядитячісадочки #вБІлійЦерквідитсадкибезхліба #харчування #постачанням'ясаусадочки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...