Замість пільгового проїзду білоцерківцям - щомісячна готівкова виплата

У середу, 14 березня, Кабінет міністрів України на своєму засіданні ввів монетизацію пільг на проїзд усіма видами транспорту загального користування на міських, приміських та міжміських маршрутах - про це повідомляє 112 Україна.

Монетизація пільг - це заміна натуральних пільг грошовими компенсаціями, якими люди можуть розплачуватися за отримані послуги

Як стверджують обласні державні адміністрації та Київська міська державна адміністрація, протягом двох місяців з дня набрання постановою розмір щомісячної виплати готівки. Розмір цих готівкових виплат визначається шляхом множення середньої вартості проїзду в міському комунальному транспорті на 30 поїздок.

Для осіб, які мають право на кілька пільг, призначається щомісячна готівкова виплата найбільшої з них.

Розмір таких виплат не враховується при розрахунку загального доходу сім'ї для всіх видів соціальної допомоги.

Також повідомляється, що для осіб, які мають право на пільги з оплати проїзду на міжміських маршрутах, розмір виплат збільшується на 20%.

Для осіб з інвалідністю 1-й, 2-й групи і дітей з інвалідністю, які навчаються у вищих навчальних закладах, закладах загальної середньої та професійної освіти, розмір виплати подвоюється.

На сьогоднішній день - це єдиний правильний шлях до вирішення конфліктів між пільговиками та водіями в Білій Церкві. Кожен день ми стикаємося з тим, що пенсіонери влаштовують сварки з водіями, доказуючи своє право на пільговий проїзд або ж спостерігаємо грубе відношення до них зі сторони водіїв маршруток.

Зробити платний проїзд для всіх, а потім компенсувати витрачені кошти за це пільговикам - найкращий компроміс між громадянами які мають право на безкоштовний проїзд та перевізниками, конфлікт між ними триває вже не один місяць. Але головне питання ось в чому полягає, - чи буде це рішення схваленно місцевою владою, як саме, у разі схвалення, буде виконуватись та чи будуть гроші надходить пільговікам вчасно? 

 Замість пільгового проїзду білоцерківцям - щомісячна готівкова виплата, фото-1

Читайте також: В Білій Церкві обговорили можливість придбання нових тролейбусів, автобусів та комунальної техніки

Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі