• Головна
  • Автомийка ТОВ «Агроремтехніка» довела у суді свою непричетність до забруднення річки Рось
10:37, 26 березня 2018 р.

Автомийка ТОВ «Агроремтехніка» довела у суді свою непричетність до забруднення річки Рось

Автомийка ТОВ «Агроремтехніка» довела у суді свою непричетність до забруднення річки Рось, яке сталося у липні 2017 року.

Про це йдеться у судовій справі № 357/11489/17 на сайті Судової влади України.

Нагадаємо, що 10 липня 2017 року на поверхні річки Рось біля колектора зливової каналізації поруч із входом до дендропарку «Олександрія», в районі «дерев’яного мосту» було виявлено маслянисту речовину.

Після цього, комісія з питань виявлення та ліквідації несанкціонованих приєднань та викидів стоків громадянами та організаціями до мережі зливової каналізації та безпосередньо в водні об'єкти у м. Біла Церква, провела роботи по обстеженню колектору зливової каналізації, що має вихід в річку Рось по вул. Семашко в районі бокового входу в парк Олександрія. Загалом було обстежено більше 3 км довжини колектора. За результатами перевірки, Адміністративна комісія виконавчого комітету Білоцерківської міської ради виписала засновнику ТОВ «Агроремтехніка» штраф у розмірі 1700 грн. за несанкціоновані викиди стоків в мережу зливової каналізації.

У жовтні 2017 року Білоцерківський міськрайонний суд скасував постанову Адміністративної комісії виконавчого комітету Білоцерківської міської ради від 06.09.2017 року про притягнення засновника ТОВ «Агроремтехніка» до адміністративної відповідальності і накладення штрафу.

Як йдеться у судовій справі № 357/11489/17, Адміністративна комісія не дослідила жодних документів та речових доказів, які б підтверджували вчинення саме засновником ТОВ «Агроремтехніка» адміністративного правопорушення. Крім того, зазначається, що під час обстеження території, інспектор комісії не мав в наявності жодних схем інженерних комунікацій, меж балансової належності комунікацій каналізаційної мережі/зливової дощової каналізації ТОВ «Агроремтехніка». До протоколу про адміністративне правопорушення не було складено жодної схеми чи плану приєднання до зливової дощової каналізації, а також не зазначено де саме було здійснено під’єднання та якими доказами це підтверджується.

Раніше повідомлялося, що в Білій Церкві, через аварію на колекторі, утворилося величезне провалля ґрунту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#річкаРось #суд #БілаЦерква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...