• Головна
  • Фахівці клініки ім. Шупика безкоштовно проведуть офтальмологічні обстеження для білоцерківців
11:43, 26 березня 2018 р.

Фахівці клініки ім. Шупика безкоштовно проведуть офтальмологічні обстеження для білоцерківців

У Білій Церкві у міській лікарні №1 фахівці кафедри офтальмології Національної медичної академії ім. П. Л. Шупика на своєму високотехнологічному обладнанні безкоштовно проведуть обстеження для жителів міста.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, 24 березня міський голова Геннадій Дикий підписав угоду про співробітництво та організацію взаємовідносин із кафедрою офтальмології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика в особі завідуючого кафедрою - Сергієм Риковим.

Для того, щоб створити більш комфортні та зручні умови для жителів Білої Церкви, покращити рівень надання офтальмологічних послуг було прийнято рішення про налагодження співпраці між міською радою та кафедрою офтальмології Національної медичної академії.

«Усвідомлюючи важливість об’єднання зусиль щодо зміцнення охорони здоров’я у сфері організації надання висококваліфікованої спеціалізованої офтальмологічної допомоги жителям нашого міста, розуміючи актуальність цієї медичної послуги для наших містян, нами було прийнято рішення підписати дану угоду. Ми звернулися до Сергія Рикова – й наш земляк, білоцерківець, відгукнувся! Відтепер, фахівці кафедри офтальмології Київської клініки, на своєму високотехнологічному обладнанні, безкоштовно, обстежуватимуть білоцерківців у міській лікарні №1. Щиро дякуємо Сергію Олександровичу за розуміння та готовність йти на зустріч білоцерківцям таким благодійним шляхом», - розповів міський голова Геннадій Дикий.

24 березня в Білій Церкві у міській лікарні №1 відбувся перший офтальмологічний прийом на якому чотири фахівця столичної клініки, на чолі з доктором медичних наук, професором, заслуженим лікарем України Сергієм Риковим, використовуючи сучасне прогресивне обладнання, надали консультації щодо проблем із зором з подальшими рекомендаціями на оперативне лікування. Подальше оперативне лікування білоцерківці зможуть провести у Білій Церкві, на базі лікарні №1, не їдучи до Київа.

«Послуга по наданню консультації буде абсолютно безкоштовною. Наше обладнання дозволить чітко і швидко визначити захворювання очей, а лікарі – нададуть правильний шлях лікування. Пацієнти сплачуватимуть вже за самі операції, чи необхідні дороговартісні матеріали. Ми також готові в рамках співпраці безкоштовно оглянути вихованців дитячих будинків та установ, де перебувають люди похилого віку й за потреби надати їм окуляри. Маємо намір співпрацювати з місцевими фахівцями- офтальмологами. Зацікавлені у залученні студентів – майбутніх медиків. А головне - прийматимемо всіх, хто цього потребує, до останнього пацієнта» - відзначив Сергій Риков.

Як повідомляється, на перший консультативний прийом фахівцями клініки ім. Шупика, який відбувся 24 березня, записалися 250 білоцерківців. Наступний прийом відбудеться 14 квітня.

Раніше повідомлялося, що Білоцерківській міській лікарні №2 передали сучасний BCM-монітор складу тіла.

Зручно слідкувати за новинами у нашому Telegram каналі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БілаЦерква #офтальмолог #обстеження
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...