• Головна
  • У Білій Церкві ветеран АТО створює унікальні іграшки ручної роботи
Відео
10:23, 16 жовтня 2018 р.

У Білій Церкві ветеран АТО створює унікальні іграшки ручної роботи

Відео

Ветеран АТО з Білої Церкви Павло Балабуха втілив чудовий бізнес-проект -  відкрив «Майстерню подарунків ручної роботи «Пан Кокос»», на краудфандінговій платформі.

За словами Павла, ідея створення майстерні виникла після виготовлення першої дерев’яної іграшки і першого підсвічника з кокосового горіха. Рідні зацікавилися цим процесом, підтримали чоловіка і дуже скоро почали вносити свій вклад в розвиток цієї справи.

Займатися виготовленням іграшок Павло Балабуха почав після повернення із зони АТО:

«По поверненню з зони АТО я як і багато інших хлопців зіткнувся з посттравматичним синдромом. Подолати його допомогла сім’я та справа, якою я вирішив зайнятись. Я створив майстерню - крамницю подарунків для всіх і кожного. Я почав робити дитячі розвиваючі іграшки, предмети декору та інтер’єру, сувеніри та аксесуари  з металу, деревини та  кокосового горіха. Серед виробів немає схожих, кожен по своєму індивідуальний. Мені нецікаво робити однакові речі, це не моє, я з задоволенням творю авторські неповторні вироби, намагаючись втілити всі задуми того, для кого цей виріб. В своїй справі я бачу зміст свого життя та своє призначення.  Мені інколи здається, що це не я обрав цю справу, дарувати людям радість, а вона  сама знайшла мене. І я тим щасливий!»  - розповідає Павло Балабуха.

Сьогодні чоловік захистив свій бізнес-план та отримав кошти від держави для початку власної справи. На них було придбано станок для обробки дерева, електроінструменти та матеріали. Під майстерню було перероблено гараж, де виконується більша частина роботи:

«На сьогодні майстерня має сайт pancocos.odobudo.com і  сторінку в соціальних мережах. Зараз більша частина роботи виконується в гаражі і я збираю кошти для обладнання великої майстерні, щоб дарувати дітям радість та реабілітувати інших воїнів АТО. Головне для нас - це якість і емоції  дітей, тому як і зараз, в майбутній майстерні це буде нашим пріоритетом. Ми постійно беремо участь в ярмарках і вже зробили багато дітей щасливими!» - додає Павло.

В своїх виробах чоловік використовує лише тверді породи дерева: дуб, бук, ясень, лише іноді – фанеру.

У планах Павла відкрити розширення проекту і залучення для співпраці інших ветеранів АТО.

«Відкриваємо в Білій Церкві майстерню-крамницю ексклюзивних подарунків ручної роботи для всієї сім’ї «Пан Кокос», яка буде виглядати нестандарно: складатиметься з зони безпосередньо майстерні та зони продажу готової продукції, відділеними між собою склом. Запропонуємо клієнтам найрізноманітніші сувеніри  з дерева, металу, кокосового горіха, які можна дарувати  на будь-яке свято, на день народження, а також як корпоративний презент. Йдеться про екологічні дитячі розвиваючі іграшки, прикраси, предмети декору, які створюватимуть затишок, прикрашатимуть оселі та підійматимуть настрій. Фішкою майстерні стане широка різноманітність товарів будь-якої тематики і різних категорій від простих іграшок і предметів декору до прикрас та елементів інтер’єру…

 В майстерні працюватимуть учасники  бойових дій в зоні АТО. Буде створено потужний колектив, який об’єднавшись, буде створювати якісні товари. Кожен з учасників стане частиною великого цілого, а також окремим генератором ідей.» - відзначає Павло Балабуха.

Для реалізації своїх планів чоловік буде вдячний за матеріальну підтримку від усіх небайдужих. А долучитися до хорошої справи – можна через сайт.

 «Зараз плани здаються досить-таки грандіозними, але з Вашою допомогою ми обов’язково досягнемо поставленої мети. Створимо майстерню, яка не залишить байдужим кожного свого відвідувача та даруватиме радість, чудові емоції, тепло всім і кожному!» -  додає Павло.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Павло_Балабуха #Пан_Кокос #Біла_Церква #іграшки
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...