• Головна
  • Для кількох перевізників Білої Церкви вартість перевезення пасажирів залишиться на рівні 5 гривень
09:31, 26 грудня 2018 р.

Для кількох перевізників Білої Церкви вартість перевезення пасажирів залишиться на рівні 5 гривень

Наприкінці минулого тижня, 21 грудня в Білій Церкві відбулося обговорення підвищення тарифів на  проїзд у тролейбусах та маршрутках Білої Церкви.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, на захід були запрошені депутати міської ради, члени виконавчого комітету, представники підприємств-надавачів послуг з перевезення пасажирів, члени громадських організацій та білоцерківці.

Під час зустрічі представники підприємств-перевізників надали пояснення щодо необхідності підвищення тарифів і відповіли на запитання щодо виконання своїх зобов’язань по наданню якісних послуг, оновлення рухомого складу тощо.

За словами перевізників, причиною необхідності підняття тарифів є подорожчання витрат на обслуговування транспортних засобів (електроенергія, паливо-мастильні матеріали, запчастини, збільшення заробітної плати тощо).

Обговорення проходило дуже бурхливо, присутні на зустрічі білоцерківці запитували про перевезення пільговиків та дітей маршрутками Білої Церкви, можливої компенсації за такі перевезення з бюджету міста перевізникам, або ж забезпечення монетизації пільги щодо витрат на перевезення громадянам.

При цьому, керівники підприємств-перевізників наполягають на встановленні тарифу на рівні 8-9 грн. Однак, за словами заступника міського голови Олександра Поляруша, фінансова ситуація жителів міста є  складною, тому тариф не може бути підвищений до рівня вище, ніж який було прописано в проектах рішень (7 гривень).

За підсумками засідання «круглого столу» були виділені пропозиції, які найближчим часом розгляне виконавчий комітет  міської  ради:

- пропозиція №1:

Для Мерседесів, Газелей та переобладнаних транспортних засобів – залишити вартість проїзду 5 грн; автобусам марок Богдан, Атаман, Рута, Необлан, Ман, Вольф – для міських перевезень – встановити вартість проїзду 6 грн (щоб спонукати перевізників до покращення якості обслуговування пасажирів);

- пропозиція №2:

Для Мерседесів, Газелей  та переобладнаних транспортних засобів, враховуючи те, що вони облаштовані  GPS-треками, відеоспостереженням – встановити вартість проїзду 6 грн; автобусам марок Богдан, Атаман, Рута, Ман, Вольф – для міських перевезень – встановити вартість проїзду 7 грн;

- пропозиція №3:

Не ділити перевізників на мікроавтобуси і автобуси тому, що всі підприємства-перевізники підписали інвестиційні угоди по заміні рухомого складу, якими вони зобов’язалися протягом п’яти років оновити свій рухомий склад згідно умов конкурсу; встановити для всіх транспортних засобів, які працюють на міських автобусних маршрутах вартість проїзду 7 грн.

Раніше повідомлялося, що вартість проїзду в маршрутках Білої Церкви зросте до 7 гривень та підніметься вартість проїзду у тролейбусах.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевезення #Біла_Церква #тариф
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...