У Білій Церкві відкрили нове відділення Дитячої стоматологічної поліклініки

У Білій Церкві відкрилось нове відділення Дитячої стоматологічної поліклініки, яке розташоване по вулиці Богдана Хмельницького, 6.

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міськради, філія дитячої стоматології буде проводити профілактичну, консультативно-діагностичну та лікувальну допомогу жителям Білої Церкви.

У закладі є хірургічний та терапевтичний кабінети. Спершу тут надаватимуть лише терапевтичну стоматологічну  допомогу, а трохи згодом спектр напрямків таких послуг розширять.

У Білій Церкві відкрили нове відділення Дитячої стоматологічної поліклініки , фото-1 У Білій Церкві відкрили нове відділення Дитячої стоматологічної поліклініки , фото-2 У Білій Церкві відкрили нове відділення Дитячої стоматологічної поліклініки , фото-3 У Білій Церкві відкрили нове відділення Дитячої стоматологічної поліклініки , фото-4 У Білій Церкві відкрили нове відділення Дитячої стоматологічної поліклініки , фото-5 У Білій Церкві відкрили нове відділення Дитячої стоматологічної поліклініки , фото-6

Терапевтичний кабінет розрахований на 3 крісла. Зараз вже функціонують два сучасних робочих місця. Одне крісло придбали за кошти міської ради, інше – за спонсорські. У подальшій роботі, поліклініка робитиме все, аби надавати якісні послуги, й цим залучати  якнайбільше  людей  і разом, з тим заробляти кошти для свого розвитку та придбання нового обладнання.

Записатися на прийом до стоматолога можна безпосередньо у реєстратурі (вул. Б. Хмельницького, 6), або ж  за телефоном у відділенні:  (068) 404- 90-22,  (050) 215-42-21. 

стоматологія Біла_Церква діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
10.67 дуже добре
(3 оцінки)
Високі оцінки користувачів за Корисність
1 людина рекомендує
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі