
15:56, 18 січня 2019 р.
У Білу Церкву із зони ООС повертаються військовослужбовці 72 ОМБр ім. Чорних Запорожців
Сьогодні, 18 січня о 22.00 на Білоцерківський центральний залізничний вокзал прибуває перший потяг з військовослужбовцями 72 Окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців.
Бійці повернуться із виконання бойового завдання на місце постійної дислокації в місто Біла Церква.
Як відзначають у міській раді, це перший потяг із військовослужбовцями, про прибуття наступних буде повідомлено додатково.
Приходьте зустріти Героїв і сказати кожному – «Дякую»!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
20 червня
16:18
18 червня
ТОП новини
Оголошення
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
08:47, 28 березня 2017 р.
