Китайці планують відкрити сміттєпереробну електростанцію у Білій Церкві під Києвом
Китайська корпорація China Energy Engineering розробила проект будівництва сміттєспалювальної електростанції потужністю 20 МВт в місті Біла Церква Київської області. Про це проінформував УНІАН у квітні 2019 року з посиланням на прес-службу торгового представництва України в КНР.
Підприємство China Energy Engineering Co., Ltd. повідомило, що дочірня компанія China Energy Engineering Group International Engineering Co., Ltd. уклала генеральний контракт щодо реалізації проекту Cindrigo 1000 TPD стосовно переробки сміття в Україні.
В Україні в останні роки реалізується стратегія енергоефективності, щоб досягти європейського рівня. Встановлюється сучасне обладнання: перетворювачі частоти, автономні електростанції, джерела безперебійного живлення. Це та інше обладнання від світових виробників можна придбати на сайті магазину https://220volt.com.ua/, де містяться детальні описи та технічні параметри кожного приладу.
Особливості реалізації проекту будівництва сміттєпереробного заводу
Повідомляється, що реалізація проекту передбачає створення сміттєспалювальної електростанції в місті Біла Церква з плановою потужністю 20 МВт. У рамках проекту планується побудувати два сміттєспалювальні заводи, два сміттєпереробні котли і один паротурбінний генератор, які зможуть переробляти величезну кількість сміття з Києва та прилеглих територій області. За повідомленням прес-служби, розробкою проекту Cindrigo займалась британська компанія.
Строк дії контракту складає 36 місяців. Китай входить в десятку країн — торгових партнерів України. Основною статтею українського експорту в Китай є продовольчі товари.
Компанія China Energy Engineering Limited створена в 2011 році, має статутний капітал 6 млрд. юанів. Energy China Group — найбільший у світовому масштабі енергетичний конгломерат з відомим виробником в енергетичній галузі в Китаї і у світовому масштабі.
Генеральний EPC- контракт базується на трьох елементах процесу — проектування (Engineering), придбання комплексів обладнання (Procurement) і будівництва (Construction) — в руках генерального підрядника. Замовник фіксує в договорі відповідальність підрядника в частині стадій будівництва сміттєспалювального заводу, а потім отримує проект "під ключ", практично не здійснюючи прямого контролю і управління. Така система будівництва реалізується в Україні вперше, будівництво у Білій Церкві планується розпочати у другому кварталі 2019 року.