• Головна
  • У Білій Церкві презентували норвезький пілотний проект пробації NORLAU
ФОТО
11:12, 5 червня 2019 р.

У Білій Церкві презентували норвезький пілотний проект пробації NORLAU

ФОТО

У Білій Церкві презентували процес реалізації пілотного проекту пробації NORLAU (The Norwegian Mission of Rule of Law Advisers to Ukraine).

Як повідомляє прес-служба Білоцерківської міської ради, у нашому місті було проведено багато зустрічей із фахівцями з Норвегії, чия система пробації вважається однією з найкращих в Європі.

В рамках підписаної угоди між Україною та Норвегією, було розроблено програму, яка допоможе впроваджувати систему пробації в нашій країні.

Як зазначив під час презентації проекту міський голова Геннадій Дикий, головною метою проекту є зниження рівня злочинності як в Україні, так і в Білій Церкві.

«Не секрет, що більшість засуджених, близько 80%, виходячи на волю, знову повертаються в місця позбавлення волі. У Норвегії цей показник становить близько 20%. Ми дуже вдячні за допомогу, і Біла Церква готова до впровадження цього проекту – у першу чергу, задля безпеки громади міста. Сподіваюся, пілотний проект буде успішним», – наголосив міський голова Геннадій Дикий.

Начальник установи виконання покарань в Норвегії, NORLAU, Сірі Фйортфорт відзначила, що після відбування покарання у в’язниці людина потребує програми адаптації до суспільства, і робота з впровадження системи пробації, в першу чергу, спрямована на створення безпечних умов життя для суспільства, уникнення повторного повернення людини, яка відбула покарання, до місць позбавлення волі.

Начальник Відкритого сектору Білоцерківської колонії №35 Андрій Приходько розповів про участь засуджених у проекті. За його словами участь у проекті позитивно впливає на життя засуджених. Загалом у Білій Церкві вже провели 10 засідань робочої групи, під час яких було обговорено шляхи зменшення рецидиву злочинів. Також, в рамках реалізації пілотного проекту засудженим допомагають знайти роботу та надають медичні послуги.

У Норвегії у системі пробації працює близько 5 тисяч співробітників. Засуджених мотивують до зміни кримінальної поведінки через їхні власні зусилля. Головна мета проекту - вибір правопорушниками після звільнення життя без злочину. Так, у Норвегії лише 20% громадян, які відбули покарання, повторно потрапляють до місць позбавлення волі.

Будьте постійно у курсі подій, якими живе Біла Церква, – підписуйтесь на канал 04563.com.ua у Telegram та Facebook!  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пробація #засуджені #Біла_Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...