
ФОТО
14:20, 19 грудня 2019 р.
Білоцерківські поліціянти подарували свято дітлахам дитячого будинку «Малюк».
ФОТО
19 грудня, день Св. Миколая, справжнє свято з подарунками для дітлахів. Але не всі діти однаково отримують в цей день подарунки. За ініціативи керівника місцевого відділення поліції Олександра Ковальчука, поліціянти відвідали будинок дитини «Малюк», у Білій Церкві.
Працівники привітали малечу з Днем Святого Миколая подарунками та отримали щирі, відверті усмішки й слова вдячності на свою адресу.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:58
22 червня
09:41
22 червня
13:09
20 червня
ТОП новини
Оголошення
18:22, 20 червня
08:52, 28 березня 2017 р.
07:15, 29 березня 2017 р.
08:47, 28 березня 2017 р.
18:22, 20 червня
