• Головна
  • «Білий Барс» поступився команді «Кременчук». Огляд 26-го туру Української хокейної ліги - Парі-Матч
16:12, 10 січня 2020 р.

«Крижані Вовки» взяли реванш у МХК «Динамо», «Дніпро» мінімально обіграв «Донбас», а «Кременчук» та «Білий Барс» влаштували гольову перестрілку в Білій Церкві.

Вчора, 9 січня, завершився 26-й тур регулярного чемпіонату Української хокейної ліги-Парі-Матч, в рамках якого «Крижані Вовки» взяли впевнений реванш у МХК «Динамо», «Дніпро» мінімально обіграв «Донбас» і знову вийшов на другу сходинку в таблиці, а «Кременчук» закинув «Білому Барсу» 10 шайб і закріпився на першому місці в таблиці.

«Білий Барс» — «Кременчук» 4:10 (2:4, 2:2, 0:4)

У Білій Церкві, де завершився 26-й тур, «Білий Барс» та «Кременчук» влаштували справжню гольову перестрілку, закинувши на двох 14 шайб. Білоцерківці почали з місця в кар'єр, закинувши дві швидкі шайби, однак запал покинув "барсів" рівно через п'ять хвилин і до кінця періоду "городяни" чотири рази прошили Кирила Кучера, оформивши собі комфортну перевагу.

Другий період був дзеркальним - «Кременчук» двічі відзначився в білоцерківських воротах, а потім двічі пропустив, дозволивши білоцерківцям скоротити розрив до двох шайб і встановити рахунком 4:6 на табло.

У заключному відрізку зустрічі команди хоч і зменшили швидкості, проте кременчужани ще 4 рази прошили ворота "барсів і остаточно зняли питання про переможця матчу.

Варто зазначити, що в рамках цього матчу одразу 4 гравці "городян" записали на свій рахунок по 3 очки - результативні бали собі в актив записали Олексій ВоронаТимур ГриценкоМикола Кисельов і Всеволод Толстушко. Дубль - на рахунку у Єгора Серанова, а також по два очки заробили Давид ГригорянВладислав Грицьких і Олександр Пукс.

Слідкуйте за життям Білої Церкви– підписуйтесь на канали 04563.com.ua у Telegram та Facebook!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію