• Білоцерківський «Білий Барс» сенсаційно обіграв чемпіона України
13:00, 23 січня 2020 р.

Білоцерківський «Білий Барс» сенсаційно обіграв чемпіона України

Три хокеїста з Білої Церкви закинули господарям майданчика 7 шайб

22 січня, в Дружківці відбувся черговий поєдинок 30-го туру УХЛ-Парі-Матч. Місцевий «Донбас» приймав «Білий Барс».

Вже на 22 секунді першого періоду гості провели швидку контратаку і Сергій Бабинець, з передачі Володимира Алексюка, вивів «Барсів» вперед. З боку господарів перший кидок по воротах «Барсів» був зроблений на 2-й хвилині гри, а перша гольова атака, після якої Кирило Кучер витягнув шайбу з верхньої дев'ятки - на 4 хвилині

Надалі гра складалася, таким чином - донеччани постійно атакували ворота гостей, а ті, в свою чергу, стримуючи натиск господарів, продемонстрували прекрасну і результативну гру на контратаках. Вже на 6 хвилині, граючи в більшості, Роман Благий з пасу Владислава Куцевича збільшив рахунок до 2:0 на користь гостей. Через хвилину Кирило Кучер зробив черговий сейв, після кидка нападаючого «Донбасу» Айнарса Подзіньша.

Господарі продовжували атакувати ворота гостей, і здавалося, що шайбі просто нікуди діватися. У свою чергу, хокеїсти «Білого Барса» реалізовували ті деякі моменти, які їм дозволяли створювати гравці «Донбасу». На 14 хвилині Роман Благий закинув третю шайбу. А за три хвилини до кінця періоду, після чергової контратаки гостей, Ярослав Панченко зробив рахунок 4:0. Після пропущеної шайби, Сергій Вітер змінив основного воротаря Степана Горячевських на Олександра Качулу. Але, в подальшому, і цього голкіперу довелося пропустити три шайби від гостей.

У другому періоді сценарій гри не змінився. Хокеїсти «Донбасу» все йшли вперед, а білоцерківці, стримуючи натиск господарів, успішно чинили опір. Віктор Захаров, Микита Буценко, Олег Шишлянніков і інші кидали з убивчих позицій, але шайба ніяк не влітала в ворота.

І все ж, на 33 хвилині з передачі Микити БуценкаОлег Шишлянніков закинув першу шайбу «Донбасу» в грі. Через дві хвилини, Олег з декількох метрів не забив гол у порожні ворота. За те, свою гольову атаку, хокеїсти «Білого Барса» реалізували на всі сто відсотків. Точним кидком, після добивання, відзначився Ярослав Панченко.

У третій двадцятихвилинці ключовими стали одинадцять хвилин періоду. З 45 по 56 хвилини обидві команди закинули по дві шайби. У донеччан голи забивали Микита Мільохін і Айнарс Подзіньш. А у білоцерківців - Сергій Бабинець та Роман Благий

В результаті, фінальна сирена зафіксувала виїзну перемогу «Білого Барса» з рахунком 7:3

«Донбас» - «Білий Барс» 3:7 (0:4, 1:1, 2:2)

Шайби: 0:1 - Бабинець (Алексюк) 00:22, 0:2 - Благий (Куцевич), 5:11, 0:3 - Благий, 13:09, 0:4 - Панченко (Куцевич - Лєсников), 16: 37, 1:4 - Шишлянніков (Буценко - Нікіфоров), 32:56, 1:5 - Панченко (Алексюк), 37:53, 2:5 - Мільохін, 44:04, 2:6 - Бабинець, 48:24, 3:6 - Подзіньш, 50:44, 3:7- Благий, 55:27.

Донбас: Горячевських (Качула); Большаков - Вілсон, Гончаров - Колесніковс, Романенко - Ігнатенко, Григор'єв - Жовнір; Шишлянніков - Буценко (А) - Нікіфоров, Мільохін - Захаров (К) - Коренчук (А), Подзіньш - Карамнов - Костіков, Мазур - Карпенко - Разумов.

Білий Барс: Кучер (Пеленський); Алексюк (А) - Грицюк, Таран (А) - Ядловський, Гребеник - Логач, Прусський - Васильєв; Благой - Качан - Бабинець, Грабовецький - Куцевич (К) - Лєсников, Шиманський - Зозовський - Бородай, Панченко - Симчук - Середницький.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію