• Головна
  • Білоцерківський аеропорт може отримати статус міжнародного
13:55, 28 січня 2020 р.

Білоцерківський аеропорт може отримати статус міжнародного

Вже найближчим часом аеропорт «Біла Церква» може отримати статус міжнародного, що у свою чергу дасть можливість виконувати прямі рейси до інших країн.

Для Київської обласної державної адміністрації, це пріоритетний інфраструктурний проєкт. 

24 січня в Київській обласній державній адміністрації відбулась нарада, щодо цього проєкту. Участь в нараді взяли керівники міста Білої Церкви та району, представники комунального підприємства «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс», департаменту містобудування та архітектури, департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації та інші. Провів нараду заступник голови КОДА Василь Володін. 

Наразі стоїть питання з впорядкування земель, на яких розташовані споруди аеропорту, з метою забезпечення можливості залучення потужного інвестора та створення нових робочих місць для всього регіону.

На сьогодні вже розроблено попереднє техніко-економічне обґрунтування для міжнародного аеропорту «Біла Церква» в Україні.

Першочерговим завданням для реалізації такого потужного проєкту, є відкриття пункту пропуску через державний кордон та отримання статусу міжнародного аеропорту. Завершення першого етапу очікується до кінця 2020 року. 

Наступними етапами з реалізації проєкту є будівництво вантажного термінала та центру сучасного обслуговування, а також будівництво пасажирського термінала.

Інші новини міста.

Слідкуйте за життям Білої Церкви– підписуйтесь на канали 04563.com.ua у Telegram та Facebook!  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#аеропорт #Біла Церква #статус #міжнародний #проєкт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...