Білоцерківський аеропорт може отримати статус міжнародного

Вже найближчим часом аеропорт «Біла Церква» може отримати статус міжнародного, що у свою чергу дасть можливість виконувати прямі рейси до інших країн.

Для Київської обласної державної адміністрації, це пріоритетний інфраструктурний проєкт. 

24 січня в Київській обласній державній адміністрації відбулась нарада, щодо цього проєкту. Участь в нараді взяли керівники міста Білої Церкви та району, представники комунального підприємства «Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс», департаменту містобудування та архітектури, департаменту економічного розвитку і торгівлі Київської облдержадміністрації та інші. Провів нараду заступник голови КОДА Василь Володін. 

Наразі стоїть питання з впорядкування земель, на яких розташовані споруди аеропорту, з метою забезпечення можливості залучення потужного інвестора та створення нових робочих місць для всього регіону.

На сьогодні вже розроблено попереднє техніко-економічне обґрунтування для міжнародного аеропорту «Біла Церква» в Україні.

Першочерговим завданням для реалізації такого потужного проєкту, є відкриття пункту пропуску через державний кордон та отримання статусу міжнародного аеропорту. Завершення першого етапу очікується до кінця 2020 року. 

Наступними етапами з реалізації проєкту є будівництво вантажного термінала та центру сучасного обслуговування, а також будівництво пасажирського термінала.

Інші новини міста.

Слідкуйте за життям Білої Церкви– підписуйтесь на канали 04563.com.ua у Telegram та Facebook!  

аеропорт Біла Церква статус міжнародний проєкт
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі