• Головна
  • «Білоцерківський Вантажний Авіаційний Комплекс» стає частиною проєкту ООН зі створення еко — індустріального парку в Білій Церкві
15:20, 26 лютого 2020 р.

«Білоцерківський Вантажний Авіаційний Комплекс» стає частиною проєкту ООН зі створення еко — індустріального парку в Білій Церкві

Організація Об’єднаних Націй з Промислового Розвитку (ЮНІДО) та Міністерство економічного розвитку і торгівлі України готують проєкт з просування еко — індустріальних парків у країні в рамках Глобальної програми еко — індустріальних парків (ГПЕІП), яка підтримується урядом Швейцарії через Державний Секретаріат з Економічних Питань.

Рік тому КП БМР "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" подало заявку на участь в цьому проєкті, оскільки фактично працює за аналогом індустріального парку. Наразі на підприємстві успішно функціонує 74 підприємств, які створюють різноманітну продукцію в різних галузях економіки. Сьогодні на базі КП БМР "БВАК" створено понад 800 робочих місць.

25 лютого 2020 року, на території КП БМР "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" відбулась зустріч заступниці міського голови Інни Новогребельської з представниками місії UNIDO в Україні, у складі міжнародних експертів UNIDO Цезаря Барахона та Бранко Дуньїч, національного експерта UNIDO в Україні Антона Клещова, директором «Центру ресурсоефективного та чистого виробництва» Андрієм Ворфоломеєвим та ін. Також у зустрічі взяли участь директор КП БМР "Білоцерківський вантажний авіаційний комплекс" Юрій Агалієв та начальник управління економіки Білоцерківської міської ради Юлія Земецька.

Головною метою зустрічі стало повідомлення міжнародних представників ЮНІДО керівництва муніципалітету про те, що Біла Церква була обрана з-поміж низки інших міст, як ключовий суб'єкт реалізації проєкту зі створення "еко — індустріальних парків" в Україні.

Відтепер співпраця КП БМР "БВАК" та Білої Церкви виходить на міжнародний рівень ООН, що дозволить підприємству та місту залучати більше інвестиційних коштів, що у свою чергу дасть поштовх для стрімкого розвитку регіону, покращить рівень його екологічності, і як наслідок, збільшить економічний потенціал.

"Ваше підприємство має всі можливості стати моделлю та унікальним взірцем для всієї України. Трансформація вже чинного індустріального парку в еко — індустріальний парк це великий крок у розвиток держави. Уряд України підтримує нас у впровадженні цього проєкту, як важливої складової економічного зростання. Сподіваємось, що з нашою підтримкою діяльність КП "БВАК" стане ще більш успішною та фінансово грамотною, - зазначив міжнародний експерт UNIDO ЦезарьБарахона.

Зі свого боку заступниця міського голови Інна Новогребельська подякувала закордонним партнерам за співпрацю та розповіла про переваги Білої Церкви у системі екологічних трансформацій. Вона наголосила, що місто повністю підтримує проєкт "Створення еко — індустріального парку" на базі КП "БВАК", що дозволить наростити потужності комунального підприємства, посилить його конкурентоспроможність та інвестиційну привабливість.

За результатами зустрічі було обговорено ряд технічних питань з реалізації проєкту. Також міжнародні експерти запросили керівництво міста взяти участь в урочистому заході з відкриття проєкту «Глобальна програма еко — індустріальних парків в Україні, що відбудеться 27 лютого в конференц-залі «Париж» готелю HYATT.

Зазначимо, метою проєкту є демонстрація життєздатності та переваг підходу еко — індустріальних парків, що полягає у підвищенні ресурсоефективності та покращенні економічних, екологічних та соціальних показників бізнесу, сприяючи тим самим інклюзивному та сталому розвитку промисловості в Україні.

Проєкт стосуватиметься розвитку потенціалу та пропозицій щодо вдосконалення нормативно-правової бази еко — індустріальних парків, забезпечення мобілізації ресурсів для розробки пілотних проєктів у галузі, а також сприятиме впровадженню практик ефективного використання ресурсів та екологічного виробництва. ГПЕІП для країн, що розвиваються, та країн із перехідною економікою, буде спрямована на розвиток еко — індустріальних парків в Україні. Загалом Програма планується реалізовуватись у 6 країнах світу (В'єтнамі, Єгипті, Індонезії, Колумбії, Перу та Україні) до 2024 року із загальним бюджетом 16 мільйонів швейцарських франків.

Інші новини міста.

Слідкуйте за життям Білої Церкви– підписуйтесь на канали 04563.com.ua у Telegram та Facebook!  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#БВАК #ООН #еко — індустріальний парк #Білоцерківський Вантажний Авіаційний Комплекс #Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...