• Головна
  • У Білій Церкві відкрився Інклюзивно-ресурсний центр № 2
18:38, 3 червня 2020 р.

У Білій Церкві відкрився Інклюзивно-ресурсний центр № 2

У Білій Церкві відкрився Інклюзивно-ресурсний центр № 2, фото-1

01 червня у Білій Церкві відбулося відкриття Комунальної установи Білоцерківської міської ради «Інклюзивно-ресурсний центр №2» для дітей з особливими освітніми потребами.

Згідно з рішенням Білоцерківської міської ради у серпні 2019 року було створено КУ БМР «Інклюзивно-ресурсний центр №2». Відповідно до нормативних документів, такі заклади обов’язково мають функціонувати у територіальних громадах один на 12 тис. дітей. У нашому місті дитячого населення більше 36 тис., а тому було прийнято рішення створити ще один Інклюзивно-ресурсний центр, фахівці якого проводитимуть комплексну оцінку розвитку дитини, корекційні заняття з дітьми, які мають особливі освітні потреби, а також надаватимуть консультаційні послуги як батькам, так і педагогам закладів освіти міста.

Розміщено комунальну установу на базі Білоцерківського навчально-виховного об’єднання «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15 – дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Білоцерківської міської ради Київської області, оскільки саме ця школа є одним з перших закладів України, яка почала впроваджувати інклюзивне навчання в освітній простір.

У ході відкриття установи міський голова Геннадій Дикий зазначив: «Мені дуже приємно долучитися до такої надзвичайно важливої справи, як створення інклюзивного середовища для дітей з особливими освітніми потребами, щоб вони мали можливість здобувати знання і проводити час у просторі, котрий дає їм змогу розвиватися. У нашому місті тепер є два такі інклюзивно-ресурсні центри, у яких усі приміщення пристосовані для комфортного перебування діток. Щиро вдячний усім педагогам, які присвячують своє життя роботі з дітьми, і сподіваюсь, що вихованці Центру та їхні батьки будуть задоволені умовами, які ми для них створили. Хочу побажати, щоб нашим дітям тут завжди було зручно та комфортно, щоб у закладі панувала тільки позитивна енергетика й гарний настрій».

З міського бюджету на ремонтні роботи та облаштування Інклюзивно-ресурсного центру №2 виділено 1 397 000 грн. Загалом фінансування закладу здійснюється за рахунок освітньої субвенції та коштів місцевого бюджету. Ремонтні роботи та облаштування кабінетів фахівців в приміщенні було здійснено силами ТОВ «Білоцерківрозоптторг».

Сьогодні триває конкурс на посади фахівців Інклюзивно-ресурсного центру, а після його завершення установа гостинно відчинить двері для дітей з особливими освітніми потребами віком від 2 до 18 років.

У заході взяли участь: заступник міського голови Катерина Возненко, начальник управління освіти та науки БМР Юрій Петрик, директор КУ БМР «Інклюзивно-ресурсний центр №2» Світлана Райхель, директор КУ БМР «Інклюзивно-ресурсний центр» Леся Руденко, директор БНВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів №15 - дитячо-юнацький спортивно-оздоровчий клуб» Наталія Слободянюк, директор ТОВ «Білоцерківрозоптторг» Іван Павленко.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...