
06:23, 4 червня 2020 р.
У Білій Церкві літнього велосипедиста збив автобус

У Білій Церкві водій маршрутного автобуса “Богдан” збив пенсіонера, який їхав на велосипеді. Про це повідомляє пресслужба поліції.
За попередніми даними, 57-річний водій маршрутки не вибрав безпечну швидкість руху та скоїв зіткнення з велосипедистом.
У результаті ДТП 72-річний велосипедист отримав травми та був госпіталізований до Білоцерківської лікарні.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:58
22 червня
09:41
22 червня
13:09
20 червня
ТОП новини
Оголошення
18:21, 26 червня
13:31, 21 червня
17:18, 24 червня
2
12:19, 19 червня