
18:18, 19 березня 2021 р.
Понад 10 тисяч українців за добу вперше вакцинували від COVID-19

вакцинація україна
В Україні за минулу добу, 18 березня, щеплення від коронавірусу зробили 10 959 осіб, що стало рекордом із початку кампанії вакцинації.
Всього вже були щеплені 92 714 українців. З них 92 713 отримали тільки одну дозу, повідомила пресслужба Міністерства охорони здоров’я України.
Найбільше щеплень вчора зробили в місті Київ – 890, Херсонській області – 770, Закарпатській – 700, Київській – 640 і Дніпропетровській – 580.
Станом на 18 березня 2021 у лист очікування вакцинації від COVID-19 записалися 290 785 осіб.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
12:58
22 червня
09:41
22 червня
13:09
20 червня
ТОП новини
Оголошення