• Головна
  • До “червоної” зони епідемічної небезпеки з 24 березня входить Біла Цекрва
19:54, 23 березня 2021 р.

До “червоної” зони епідемічної небезпеки з 24 березня входить Біла Цекрва

біла церква червона зона, біла церква у червоній зоні, біла церква з 24 березня у червоній зоні

біла церква червона зона, біла церква у червоній зоні, біла церква з 24 березня у червоній зоні

Біла Церква, як і вся Київщина потрапила в «червону» зону епідемічної небезпеки. З 24 березня в місті будуть встановлені обмежувальні протиепідемічні заходи передбачені для найвищого рівня епідемнебезпеки.

Таке рішення сьогодні, 22 березня, прийняли на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ і НС.

Додатково до обмежувальних заходів, які почали діяти від 21 березня цього року, ЗАБОРОНЕНО:

заборонено приймання відвідувачів в закладах розважальної діяльності, мається на увазі кінотеатри, театри, інші заклади розважальної культури. заборонено приймання у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів, крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів; проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників; перевезення пасажирів має відбуватись з дотриманням суворих норм перевезення пасажирів та маскового режиму. Із заповненістю місць для сидіння на 50 відсотків. 

Рішення про скасування червоного рівня епідемічної небезпеки буде переглянуто Державної комісії з питань ТЕБ і НС, якщо протягом останніх 5 днів будуть значно зменшені показники рівня епідемічної небезпеки на території усієї Київщини.

Зазначимо, що Міністерство охорони здоров’я здійснює епідзонування на підставі індикаторних показників для визначення регіонів зі значним поширенням COVID-19.

Станом на 22 березня вони на Київщині такі:

◾Завантаженість ліжок з киснем 63,2% (≤65%);◾Динаміка рівня госпіталізацій 37,4% (≤50%);◾Рівень госпіталізацій 77,2 (≤60 на 100 тис. нас.);◾Охоплення тестуванням 1 422 (≥300 на 100 тис. нас);◾Коефіцієнт виявлення випадків інфікування 20,7% (≤20%).

До “червоної” зони епідемічної небезпеки з 24 березня входить Біла Цекрва, фото-2

З 21 березня на території Київської області забороняється: перевезення пасажирів в автобусах, трамваях і тролейбусах в кількості більше 50% місць для сидіння; проведення богослужінь, якщо не можна забезпечити не менше 10 квадратних метрів на одну людину; прийом відвідувачів в кафе і ресторанах, крім доставки і на винос; прийом відвідувачів басейнів, крім відвідування спортсменами національних збірних команд України; робота ТРЦ, закладів култури, кінотеатрів, театрів і дитячих розважальних закладів. Однак дозволяється працювати продуктовими магазинами, аптекам, зоомагазинам і квітковим магазинам. При цьому має бути не більше 1 покупця на 20 квадратних метрів приміщення; робота непродовольчих магазинів, крім доставки і на винос; робота установ культури, басейнів і проведення масових заходів, крім матчів командних ігрових видів спорту (без глядачів); обмежена робота ресторанів в готелях; робота непродовольчих ринків та ярмарків.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...