• Головна
  • Про відкриття ресторану в Білій Церкві у 2021 році оголосила компанія МакДональдз
11:16, 31 березня 2021 р.

Про відкриття ресторану в Білій Церкві у 2021 році оголосила компанія МакДональдз

McDonald’s біла церква, відкриття McDonald’s, макдональдс біла церква, макдоналдс біла церква

McDonald’s біла церква, відкриття McDonald’s, макдональдс біла церква, макдоналдс біла церква

Компанія МакДональдз Україна оголосила підсумки 2020 року і розповіла про плани розвитку в 2021 році. Зокрема, планується відкриття ресторану швидкого харчування у Білій Церкві.

Про це стало відомо сьогодні, 30 березня, під час пресконференції «Результати 2020 та інвестиції у 2021 році. Ключові напрями і розвиток регіонів», організованої компанією «МакДональдз Україна».

У 2021 році МакДональдз пришвидшує розвиток, зосереджуючись на інвестиціях у місцеві громади. Вперше ресторани відкриють у таких містах, як Івано-Франківськ, Біла Церква, Луцьк та Хмельницький. Компанія готова інвестувати і в інші міста України, де ще не представлена.

“Для ефективного розвитку нам потрібен відкритий діалог з місцевими органами влади, з громадами. За останні 20 років ми інвестували майже 300 млн доларів США в Україну, і зацікавлені продовжувати та пришвидшувати інвестувати у тих місцевостях, де є запит від місцевої влади та громади та надійна інфраструктура комунальних послуг”, – зазначила Юлія Бадрітдінова, генеральна директорка МакДональдз Україна.

“Вибір розташування майбутнього ресторану залежить від декількох критеріїв. По-перше, компанію цікавлять локації з великим потоком людей в містах з населенням понад 200 000, наприклад, на перетині центральних вулиць міста. По-друге, майданчик має бути зручним з точки зору доступу як пішоходів, так і авто. По-третє, площа ділянки має бути достатньою для встановлення всіх каналів продажів: тобто має включати можливість побудови зали, тераси, МакДрайву, експрес-вікна та спеціальних вікон для доставки”, – прокоментував Віталій Стефурак, директор з розвитку МакДональдз Україна.

У 2021 році компанія планує створити 4600 робочих місць: 1500 в ресторанах МакДональдз та 3100 – у партнерів, які є постачальниками продуктів та сервісів. Окрім відкриття нових ресторанів, МакДональдз інвестуватиме у розвиток місцевих громад, налагодження співпраці з локальними постачальниками, формування системи кругової економіки роботи з відходами через впровадження програм сортування і перероблення пакування.

Про відкриття ресторану в Білій Церкві у 2021 році оголосила компанія МакДональдз, фото-4

МакДональдз є одним із найбільших іноземних інвесторів та платників податків в Україні (53 місце у реєстрі великих платників податків Державної податкової служби України). Хоча у 2020 році фактична кількість клієнтів скоротилась на 20% порівняно з 2019, а продажі впали на майже 4%, компанія сплатила близько 1,5 млрд гривень податків.

Крім того, МакДональдз зберіг команду з майже 10 тисяч людей по всій Україні, зосередившись на безпеці робітників і клієнтів. Зокрема, компанія витратила близько 82 млн грн на засоби захисту працівників та клієнтів від COVID-19. А також виплатила більше 50 млн грн компенсацій за простій і вимушені відпустки співробітників під час локдаунів і не скоротила жодного працівника.

Одним із головних факторів стійкості компанії в кризу стала мультиканальність. Завдяки цьому, попри карантин, зріс обсяг продажу через сервіс доставки (у 4,5 рази порівняно з 2019 роком), МакДрайв та експрес-вікна.

За минулий рік нові заклади МакДональдз були відкриті в Одесі, Дніпрі, Харкові, Києві та Бучі (Київська область). Обсяг інвестицій у будівництво і відкриття нових закладів та реновацію вже існуючих склав майже 26 млн доларів США. Наразі компанія налічує 98 ресторанів у 21 місті по всій Україні. У планах МакДональдз на 2021 рік – майже 42 млн доларів США інвестицій і подальший активний розвиток у регіонах.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...