• Головна
 • Перекредитування мікрозаймів в банках
Новини компаній
14:56, 17 травня 2021 р.

Перекредитування мікрозаймів в банках

Новини компаній

Взяли кошти до зарплати у мікрозаймах, але вже розумієте, що опинились у скрутній фінансовій ситуації!? Відсотки перевищують Ваші очікування, і немає чим платити по кредиту!?

Подібна ситуація – не рідкість, сьогодні. Дуже велика кількість людей, спокусившись на швидкість та доступність мікропозик, вже через короткий строк після отримання грошей у МФО, опиняються у складному матеріальному становищі. Сподіваючись вирішити все швидко, люди оформлюють ще декілька займів, аби погасити попередні, і так - допоки сума заборгованості не сягне сотень тисяч гривень.

Зрозуміло, що потрібен реальний вихід, і аби хоч якось вилізти з нескінченних боргів, люди звертаються за послугою перекредитування до банку.

Що пропонує банк та чи реально оформити перекредитування?

Банківські установи – досить прискіпливі кредитори, які суворо підходять до кожного потенційного позичальника. Оформлення кредиту в банку займає не один день, ба навіть розтягується на тижні, і складається одразу з декількох етапів:

 • Збір та оформлення необхідних документів   
 • Консультація у співробітника банку
 • Оформлення анкети-заявки на кредит
 • Фінансово-економічний аналіз позичальника
 • Розгляд заявки на кредит та прийняття рішення
 • Консультація перед підписанням договору
 • Заключення кредитного договору та отримання коштів

Окрім складної процедури оформлення, не слід забувати і про ряд обов’язкових вимог, яким має відповідати кожен потенційних позичальник. Основними серед них є:

 • Біла кредитна історія
 • Відповідний вік позичальника (як правило, від 25 до 55 років)Д
 • Наявність офіційного працевлаштування
 • Можливість підтвердити офіційне джерело доходу

Також, у деяких випадках банк може попросити надати контакти роботодавця, поручителів або ж вказати мінімальний рівень доходу, який необхідно мати для отримання кредиту.

Але, все це стосується оформлення звичайного споживчого кредиту у банку, а тепер про рефінансування. Далеко не всі банки надають послугу перекредитацію мікрозаймів. Головною причиною відмови є, звісно, зіпсована кредитна історія та фінансова недовіра до позичальника. Однак, на сьогодні, є декілька варіантів банківських установ, які можуть нагадати згоду на таку операцію. Що ж потрібно знати та до чого бути готовим?

По-перше, приготуйтесь до того, що доведеться збирати величезний пакет документів: паспорт, ІПН, довідка про доходи, довідка з місця роботи, лист від поручителя, згода на заставу майна, копії договорів про кредитування в МФО, виписку про умови кредитування від попередніх кредиторів та інші документи.

По-друге, не розраховуйте на швидке вирішення Вашого запиту. Як правило, процедура оформлення в банку триває тижнями, а зараз у період карантину – може затягнутися і на довше.

По-третє, повідомте роботодавця про можливий дзвінок з банку, а також знайдіть поручителя, який допоможе Вам у оформленні кредиту. Також, будьте готові, що відсотки по запропонованому кредиту будуть перевищувати Ваші очікування.

Крім того, будьте готові і до того, що навіть після усіх перевірок, банк відмовить Вам у кредиті.

Який вихід із ситуації?

Якщо ж банк відмовив Вам у перекредитуванні, або Ви самі передумали через невигідні умови – є інший, більш вигідний та надійний варіант - звернутися за послугою перекредитування мікрозаймів під заставу будь-якої нерухомості до компанії Кредит112.

Фінансова компанія Кредит112 пропонує послугу перекредитації абсолютно для всіх громадян, незалежно від рівня доходу, офіційного працевлаштування чи рейтингу кредитної історії. Крім того, звертаючись до Кредит112, Ви можете розраховувати на вигідне перекредитування мікрозаймів під заставу будь-якої нерухомості всього від 1,5% на місяць, з гарантованою можливість достроково погасити борг.

Законно, прозоро та вигідно. Без прихованих платежів та фіктивних акцій, а головне швидко та без прив’язки до валюти. Звертайтесь, та вирішуйте будь-які фінансові труднощі просто і легко, разом з Кредит112.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Високі оцінки користувачів за Стиль викладу
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...