• Головна
  • Форум інноваційних виробництв відбудеться на території індустріального парку “Біла Церква”
19:18, 4 червня 2021 р.

Форум інноваційних виробництв відбудеться на території індустріального парку “Біла Церква”

індустріальний парк Біла Церква, форум біла церква, форум інноваційних виробництв

індустріальний парк Біла Церква, форум біла церква, форум інноваційних виробництв

17 червня на території індустріального парку “Біла Церква” відбудеться Форум інноваційних виробництв для власників виробничих, будівельних, торгових підприємств і компаній. Організатором події виступає Київський міжнародний економічний форум.

Мета заходу – розвиток виробничих підприємств в Україні шляхом доступу до екосистеми індустріальних парків, акселераторів, інвестиційних та партнерських програм.

Серед учасників Форуму – представники малого і середнього бізнесу, промислового сектора економіки і високотехнологічних виробництв.

Тематика Форуму:

промислова стратегія України і сучасні виклики; індустріальні парки як драйвери економічного зростання; Мade in Ukraine на глобальних ринках; гроші для розвитку: джерела, умови, ризики; діджиталізація та ефективність виробництв; нові бізнес-стратегії у новій економіці.

Цього року спікерами Форуму будуть:

Василь Хмельницький, засновник холдингової компанії UFuture; Тарас Качка, заступник Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України – Торговий представник України; Владислав Чечоткін, співзасновник і співвласник “Rozetka.ua”; Володимир Хмурич, директор індустріального парку “Біла Церква”; Костянтин Єфименко, президент біофармацевтичної компанії Biopharma; В’ячеслав Климов, співвласник “Нова пошта”, Президент Спілки українських підприємців (СУП) Олег Боярин, голова Наглядової ради групи компаній “Єврокар”; Станіслав Віленський, заступник голови Ради корпорації “Алеф”; Андрій Длігач, генеральний директор групи компаній Advanter Group; Сергій Комберянов, президент Lean Institute Ukraine; Анатолій Амелін, директор економічних програм Українського інституту майбутнього; Андрій Горохов, генеральний директор інвестиційної компанії UMG Investments.

Під час Форуму на території індустріального парку “Біла Церква” працюватиме експозона українських виробників. Будуть представлені нові продукти та розробки підприємств із різних галузей і секторів вітчизняної промисловості.

Участь у Форумі безкоштовна за умови попередньої реєстрації і отримання підтвердження від організаторів. Реєстрації на Форум за посиланням.

Для гостей у день Форуму буде надано трансфер.

Стратегічний партнер Форуму – UFuture, партнери – ДТЕК, ІНТЕРПАЙП, Корпорація “Алеф”.

Захід буде проведено у новозбудованому приміщенні площею понад 5000 кв. м, із дотриманням усіх діючих рекомендацій та вимог щодо недопущення розповсюдження COVID-19, що діятимуть у Білій Церкві станом на 17 червня 2021 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
ТОП новини
Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко: в Українці на Київщині відкрили сучасне укриття, розраховане на понад 600 осіб
Заява Голови Європейської Ради Шарля Мішеля за підсумками зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським і Президенткою Молдови Майєю Санду
Розпочалося оновлення й актуалізація стратегії розвитку Київської області на 2021-2027 роки
Руслан Кравченко: на Київщині скасували низку резонансних закупівель -брифінг КОВА
Оголошення
CTO
22:36, 26 листопада
1
live comments feed...