• Головна
  • Проблеми з пральною машиною, які можна виправити за телефоном
Новини компаній
09:19, 29 липня 2021 р.

Проблеми з пральною машиною, які можна виправити за телефоном

Новини компаній

У багатьох будинках однією з головних помічниць в побуті є автоматична пральна машина. Вона економить ресурси, фінанси, час, витрачений на домашні клопоти та береже сили. А ще дозволяє зберегти шкіру рук ніжною, що важливо кожній жінці. Та й чоловіки вже давно оцінили зручність користування цією технікою.

Не запускається прання? Дзвони в сервісний центр!

Але, на жаль, навіть сама надійна техніка може виходити з ладу. Це може статися після довгих років експлуатації, коли починають зношуватися деталі. Або з причин зовнішнього впливу несприятливих факторів: стрибання напруги в мережі, різке підвищення тиску в водопроводі, підвищена жорсткість води в регіоні, недотримання гарантійних умов експлуатації.

З кожним випадком можна розібратися індивідуально, якщо машина підлягає ремонту, то фахівці усунуть проблему. Якщо техніка на гарантійному обслуговуванні, звертаються до сервісних центрів певних торгових марок. Але найчастіше поломки не підходять під гарантію. Наприклад, поломка електричної частини через стрибок електроенергії — це не гарантійний випадок.

Тоді треба знайти сервіс по ремонту техніки, який є в регіоні. Наприклад, в Харкові є https://wash-service.kh.ua, фахівці роблять виїзд не тільки по місту, але і в довколишні населені пункти. Фахівці в телефонній розмові уточнять подробиці. Можливо, виїзд майстра і не знадобиться. Наприклад, іноді просто потрібно повністю відключити машину від мережі та заново включити. Або перевірити, чи не перекрита вода. А це одна з найпоширеніших проблем, з якою стикаються власники техніки. Що робити в даній ситуації та в інших, коли, здавалося б, ремонт неминучий?

Не набирається вода. Що робити?

  • Можливо, відключена подача води у водопроводі. Перевірити це просто, відкривши кран. Краще перевіряти не в тому приміщенні, де встановлена машина. Якщо пральна техніка у ванній — перевірити воду в кухні. Можливо, перекрита подача тільки по одному стояку.

  • Слабкий натиск. З цієї причини вода в пральну машину може набиратися вкрай повільно. При цьому може здатися, що вона не набирається зовсім. Щоб перевірити натиск, відкрийте кран.

Якщо ці причини не підтвердилися, треба шукати причину безпосередньо в техніці.

  • Засмітився фільтр на подачі води. Це може бути там, де вона дуже жорстка. Щоб перевірити фільтр, та, якщо необхідно, відразу почистити, то перекрийте воду, від'єднавши шланг, перевірте сітку клапана, через який йде подача в машину. Сітку фільтра промити під напором води.

Якщо не запускається прання.

  • Нещільно закритий люк. Перевірити цей факт та заново закрити люк. Це стосується фронтальних типів машин. Якщо все добре, вода почне набиратися.

  • Перевірити напругу в мережі.

Якщо все це не спрацювало, і цикл прання не запустився, то прийшов час викликати майстра. Жителі району ХТЗ в Харкові можуть зателефонувати до регіонального центру з ремонту пральної техніки: https://wash-service.kh.ua/geografiya/remont-stiralnyh-mashin-na-htz-v-harkove/

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...