• Головна
  • Переможців “Білоцерківська міська територіальна громада очима молодих” визначили у Білій Церкві
15:16, 2 серпня

Переможців “Білоцерківська міська територіальна громада очима молодих” визначили у Білій Церкві

Переможців “Білоцерківська міська територіальна громада очима молодих” визначили у Білій Церкві , фото-1

В травні поточного року молоді люди мали чудову можливість презентувати на розгляд комісії з визначення переможців конкурсу свої фотороботи. А вже, сьогодні, 30 липня в приміщенні молодіжного центру відбулося відзначення кращих.

Про це повідомила Управління з питань молоді та спорту БМР.

З вітальним словом виступив голова журі – Роман Наумов, який подякував учасникам за участь та поділився корисними порадами, як розвивати своє світобачення та вдосконалюватися у жанрі фотомистецтва.

Організаторами фотоконкурсу є управління з питань молоді та спорту Білоцерківської міської ради, які невпинно працюють у напрямку пошуку та розкриття творчих здібностей молодих людей.Керівник управління – Олександр Стешенко наголосив на важливості проведення таких конкурсів, адже це стимулює молодь розвиватися та згуртовує їх навколо однієї справи.

Комісія з визначення переможців фотоконкурсу відзначила кращих:

в номінації «Природа»:

ІІІ місце:

Полшина Микиту Максимовича – студента Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну, за роботу «Лебеді»;

ІІ місце: Одинокого Леоніда Володимировича – фотографа, за роботу «Небесні сльози»;

І місце: Довгу Анастасію Олександрівну – ученицю Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 11, за роботу «Приземлення».

в номінації «Люди моєї територіальної громади»:

ІІІ місце:

Звичайну Валерію Ігорівну – вихованку фотошколи Яни Яндюк, за роботу «Кохання серед квітів»;

ІІ місце Одинокого Леоніда Володимировича – фотографа, за роботу «Сучасність»;

І місце: Довгу Анастасію Олександрівну – ученицю Білоцерківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №11, за роботу «Вільний рух».

в номінації «Незвичайно про звичайне»:ІІІ місце:

Солов’я Сергія Миколайовича – старшого адміністратора ПРаТ «Готель «Прем’єр Палац», за роботу «Іноді вода є прикрасою».

в номінації «Брати наші менші»:

ІІІ місце: Татарінову Ірину Володимирівну – бухгалтера ОСББ «Некрасова-84», за роботу «Богомол»;

ІІ місце: Кулак Анжелу Павлівну – студентку Білоцерківського фахового коледжу сервісу та дизайну, за роботу «Грайливий пес»;

І місце: Солов’я Сергія Миколайовича – старшого адміністратора ПРаТ «Готель «Прем’єр Палац», за роботу «Модель за роботою».в номінації «Історичні пам’ятки Білоцерківської міської територіальної громади»:

ІІІ місце: Татарінову Ірину Володимирівну – бухгалтера ОСББ «Некрасова-84», за роботу «Бальна зала»;

ІІ місце: Солов’я Сергія Миколайовича – старшого адміністратора ПРаТ «Готель «Прем’єр Палац» за роботу «Повернення Шолом – Алейхема».

в номінації «Білоцерківська міська територіальна громада сучасна»:

ІІ місце: Солов’я Сергія Миколайовича – старшого адміністратора ПРаТ «Готель «Прем’єр Палац» за роботу «З другом на прогулянці»

І місце:Солов’я Сергія Миколайовича – старшого адміністратора ПРаТ «Готель «Прем’єр Палац», за роботу «Відкриття 2020»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...