• Головна
  • Як обрати фільтр-насос для басейну?
Новини компаній
22:13, 26 жовтня 2021 р.

Як обрати фільтр-насос для басейну?

Новини компаній

Всі ми хочемо вести здоровий спосіб життя, дбати про красу та здоров’я свого тіла, користуватися якісними та перевіреними товарами. Вода, як невід’ємна частина життя, має великий вплив на організм та здоров’я людини. Від початку вона не може бути очищеною, а якщо її залишити на деякий час під відкритим небом у нерухомому стані, без бактерій, водоростей та мікроорганізмів точно не обійтися. Тому часто при покупці басейну торгової марки Інтекс люди відразу доповнюють його фільтр-насосом.

Фільтр-насос допомагає боротися зі шкідливим бактеріями та мікроорганізмами без використання активних іонів хлору. Така чистка води не подразнює слизові оболонки та шкіру людини, видаляє осад на дні та стінках басейну, а також зберігає корисні властивості води на тривалий час.

Коли шумівки або вакуумні насоси перестають справлятися з очищенням води в басейні в справу вступає пісочний фільтр-насос . Його застосовують для грубої та ретельної фільтрації в резервуарах будь-якого обсягу.

Як правильно підібрати фільтр для басейну?

Існує 4 основних різновидів фільтрів для басейну:

  • Картриджний, що споживає невелику кількість електроенергії. Він швидко монтується, підключається та не займає багато місця. При його виборі важливо правильно розрахувати необхідну потужність приладу. Чим більше обсяг басейну, тим потужнішим має бути фільтр.
  • Пісочний фільтр-насос, який представляє собою ємність з піском. Ступінь очищення у цього виду на порядок вище, ніж у картриджних моделей з паперовими фільтрами. Частинки піску вловлюють більшість дрібного сміття, бактерій, водоростей та мікроорганізмів.
  • Мішковий, що застосовується в навісних фільтрувальних установках для механічного очищення води. Його зручно використовувати, якщо резервуар вже наповнений водою та немає можливості встановити інший варіант фільтрації.
  • Діатомовий, розроблений із застосуванням новітніх технологій, що відрізняється високим ступенем очищення води. Переваг у такої моделі багацько, але далеко не всім він припаде до кишені.

Потрібно відзначити, що заміна піску в пісочному фільтрі потрібна раз в 4-5 років, а його використання зберігає корисні властивості води в десятки разів довше, ніж фільтр картриджного типу. Крім цього, вбудований генератор для дезінфекції та знезараження води звільнить Вас від трудомісткого очищення з використанням шкідливих для здоров’я хімічних препаратів.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...