Американські автомобільні аукціони та їх популярність в Україні
Американці самостійно не продають старі автомобілі, за них це роблять страхові компанії, виставляючи лоти на різні аукционы авто в США. Це свого роду склад з різними транспортними засобами, які побували у використанні, дорожній пригоді або випробували силу стихійного лиха.
Американські аукціони, популярні в Україні
Купити американський автомобіль, що відрізняється відмінним технічним станом, повною комплектацією і низькою вартістю, можна за допомогою автоаукціону. Але як знайти вигідніші пропозиції і не обдуритися?
Найкраще скористатися послугами професіоналів, які знаються на даному питанні і мають досвід оформлення всіх юридичних нюансів. Одним з таких фахівців є компанія Marlin Shipping в Киеве, що забезпечує повний спектр послуг, пов'язаний із покупкою та транспортуванням автомобіля з Америки в Україну.
За версією сотні тисяч українців найпопулярнішими автоаукціонами в нашій країні вважаються:
- Copart;
- IAAI;
- Manheim.
Саме на цих платформах можна знайти останні моделі всесвітньо відомих автомобілів із мінімальною кількістю дефектів за доступною вартістю.
Чому українці віддають перевагу Copart?
Купити закордонний автомобіль за допомогою аукціону можуть не лише американці, а й мешканці будь-якої іншої країни світу. Для участі у торгах потрібно пройти реєстрацію та сплатити початковий внесок.
Найпопулярнішою серед наших співгромадян вважається платформа Copart – відкритий автоаукціон, доступний для кожного українця. За тиждень за допомогою Копарта перепродається понад 50 тисяч автомобілів. Усього у світі 140 майданчиків, що входять до складу Copart, розташованих у Великій Британії, Сполучених Штатах та Канаді. З його допомогою транспорт купують як приватні особи, а й безліч державних, і навіть комерційних підприємств:
- страхові та фінансові компанії;
- автомобільні дилери;
- автопарки та прокатні компанії.
Як і інші послуги, компанія стягує з користувачів аукціонний збір, розмір якого становить близько 10% від фінальної вартості транспортного засобу.
Оскільки далеко не кожен покупець досконало володіє англійською, платформа перекладена на безліч інших мов, включаючи російську та українську. Це полегшує пошук необхідного лота, але торги з американцями все одно доведеться вести англійською.