• Головна
  • На реконструкцію водопроводу в громаді у Білій Церкві планують витратити 129 млн гривень
18:57, 24 грудня 2021 р.

На реконструкцію водопроводу в громаді у Білій Церкві планують витратити 129 млн гривень

біла церква вода, витрати на воду біла церква, водопостачання біла церква, реконструкція водопроводу біла церква, водопровід біла церква

біла церква вода, витрати на воду біла церква, водопостачання біла церква, реконструкція водопроводу біла церква, водопровід біла церква

Білоцерківська громада протягом трьох років витратить 129 млн гривень на модернізацію систем водопостачання та водовідведення. Дану програму затвердили в Білоцерківській міській раді наприкінці року.

“Метою Програми є: покращення забезпечення населення Білоцерківської міської територіальної громади питною водою в достатній кількості та сталим водовідведенням, реформування та розвиток водопровідно-каналізаційного господарства, підвищення ефективності та надійність його функціонування, поліпшення екологічної ситуації в населених пунктах Білоцерківської міської територіальної громади, відновлення, охорона та раціональне використання джерел питного водопостачання”, – йдеться в документі.

Близько 30,6 млн гривень виділять на реконструкцію мереж водопостачання і водовідведення та окремих їхніх ділянок. Також планується закупити спецтехніку: трактори з причіпом, екскаватори, насосне обладнання, самоскиди, Лабораторії ВЕТЛ – на суму біля 10 млн гривень.

Як повідомляє KV, в попередній програмі на 2021-2023 роки планувалося витратити 290 млн гривень, що майже вдвічі більше за те, що відведено на 2022-2024 роки. Тоді на реконструкцію мереж водопостачання і водовідведення та окремих їхніх ділянок виділили 45,6 млн гривень.

Жителі Білої Церкви нерідко жаліються на якість води та роботи водопровідних мереж. Нерідко в місті спалахують скандали, є й ті, хто вказує, що місцевим водоканалом нині керує не місто – він перебуває в концесії. Коригувати ціну на воду чи вплинути на ці процеси місто не може. Тарифи на водопостачання та водовідведення називають одними з найвищих на Київщині.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...