• Головна
  • Огляд кредитних умов компанії Містер Кеш
Новини компаній
13:00, 29 грудня 2021 р.

Огляд кредитних умов компанії Містер Кеш

Новини компаній

Взяти зараз мікрокредит в Україні не становить великої проблеми. До послуг населення кілька сотень різних мікрофінансових організацій, які навперебій пропонують свої послуги короткострокового кредитування на невеликі суми. В умовах такої жорсткої конкуренції МФО намагаються виділитися тим чи іншим чином, пропонуючи послуги, яких у конкурентів немає.

Огляд кредитних умов компанії Містер Кеш, фото-1

Умови кредитування у МФО

Середньостатистична МФО надає перший кредит населенню під 0,01% у розмірі 3-5 тисяч гривень терміном до 15-30 днів. Для оформлення кредиту до МФО достатньо мати український паспорт, довідку про присвоєння ідентифікаційного коду, банківську картку, мобільний телефон та електронну пошту. Оформити кредит у МФО можуть соціально незахищені верстви населення: пенсіонери, студенти, безробітні, особи з поганою кредитною історією. Як правило, МФО не вимагають від своїх клієнтів для оформлення позики довідки про доходи чи наявність поручителів.

Більшість мікрофінансових організацій надають перший кредит під символічні 0,01%, але при цьому багато хто обмежує максимальну суму першого кредиту трьома-п'ятьма тисячами грн. При наступних кредитуваннях у тій самій організації клієнту оформляється позика вже під вищі відсотки, які коливаються не більше 1-3% щодня.

Кредитування в Містеркеш

Одні з найвигідніших умов мікрокредитування представлені МФО Містеркеш. Тут можна оформити мікрокредит протягом 15 хвилин на суму до 20 тисяч гривень та терміном до 30 днів. Для цього необхідно відвідати офіційний сайт організації https://mistercash.ua, пройти нескладну процедуру реєстрації на сайті, вказати свої контактні дані, заповнити заявку та дочекатися рішення щодо неї. У разі позитивного рішення гроші буде зараховано на картку протягом 1 години.

Отриманий кредит необхідно погасити в строк, якщо цього не зробити, на позичальника будуть накладені штрафні санкції, за кожен день прострочення нараховуватиметься пеня, а розмір штрафу може досягати половини суми взятого кредиту.

Для оформлення мікрокредиту в Містеркеш необхідно відвідати офіційний сайт компанії, пройти стандартну процедуру реєстрації, під час якої вказати достовірні персональні дані та контактну інформацію. Після того, як користувачеві буде відкритий доступ до персонального кабінету, він повинен прив'язати свою банківську картку до свого облікового запису. Для цього необхідно, щоб на карті була сума не менше 1 грн., яка під час верифікації спочатку списується з картки, а потім повертається назад.

Коли всі обов'язкові процедури реєстрації, клієнт може подати заявку на отримання кредиту. Для цього потрібно вказати необхідну суму та термін кредитування. Подана заявка розглядається протягом 15 хвилин в автоматичному режимі, після чого позичальник отримує на свою електронну пошту рішення щодо поданої ним заявки. Близько 90% заявок у МФО Містеркеш проходять схвалення.

Останнім етапом отримання мікропозики є підписання кредитного договору, який надходить на електронну пошту позичальника. У договорі міститься код, який необхідно надіслати СМС-повідомленням, таким чином відбувається підписання кредитного договору, після чого кредитна сума зараховується на банківську картку клієнта.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...