• Головна
  • Дистанційно навчатимуться у Білій Церкві з 28 січня учні 5-11 класів
09:19, 28 січня 2022 р.

Дистанційно навчатимуться у Білій Церкві з 28 січня учні 5-11 класів

дистанційне навчання біла церква, 28 січня дистанційне навчання, дистанційка біла церква, навчатимуться дистанційно біла церква

дистанційне навчання біла церква, 28 січня дистанційне навчання, дистанційка біла церква, навчатимуться дистанційно біла церква

Через стрімке зростання захворюваності на COVID-19 у Білій Церкві на засіданні виконавчого комітету було принято рішення щодо впровадження дистанційного навчання у закладах загальної середньої освіти для учнів 5-11 класів.

До школи ходитимуть лише учні молодших класів.

Лише станом на 17 січня у нас в громаді було закрито 8 класів. А вже станом на сьогодні у нас закрито 165 класів, із них 3 школи закриті повністю. Це все пов’язано з коронавірусною інфекцією. А також 113 класів – закрито через гострі респіраторні хвороби.

Як зазначив Геннадій Дикий, більше третини класів у наший громаді закрито.

Закладам загальної середньої освіти Білоцерківської міської територіальної громади всіх типів і форм власності:

з 00 год. 00 хв. 28 січня 2022 року та до прийняття окремого рішення виконкому забезпечити якісну організацію освітнього процесу за дистанційною формою навчання для здобувачів освіти 5-11 класів; організувати проведення індивідуальних занять і консультацій відповідно до індивідуальних програм розвитку для дітей з особливим освітніми потребами та підготовки до ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад із дотриманням усіх протиепідемічних заходів, визначених чинним законодавством України; заборонити приймання у спортивних залах, басейнах закладів освіти відвідувачів, окрім спортсменів національних збірних команд України, їхніх тренерів та проведення індивідуальних занять із вихованцями закладів позашкільної освіти, шкіл мистецтв тощо; заборонити проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних, освітніх та інших) заходів, окрім як в онлайн-режимі.

Закладам позашкільної освіти, школам мистецтв, дитячо-юнацьким спортивним школам Білоцерківської міської територіальної громади всіх типів і форм власності:

з 00 год. 00 хв. 28 січня 2022 року та до прийняття окремого рішення забезпечити якісну організацію групових занять виключно за дистанційною формою навчання; організувати проведення індивідуальних занять (для 1-2 вихованців) із дотриманням усіх протиепідемічних заходів, визначених чинним законодавством України.

Закладам дошкільної освіти Білоцерківської міської територіальної громади всіх форм і типів власності забезпечити дотримання вимог виконання постанови головного державного санітарного лікаря від 25 серпня 2021 року № 8 “Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...