• Головна
 • Вакансії від Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості на 08.08.2022 року
14:20, 8 серпня 2022 р.

Вакансії від Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості на 08.08.2022 року

Перелік актуальних вакансій:

 • начальник групи - 10000 начальник паливної групи: керування структурним підрозділом, планування, закупівля, використання котельного палива для потреб військових частин, контроль стану обліку та списання; знання законодавства у сфері закупівлі робіт та послуг за державні кошти; підготовка тендерної документації; укладення договорів на закупівлю товарів, робіт, послуг. З досвіду роботи в бюджетних установах.
 • юрисконсульт - 10000 погодження на відповідність чинному законодавству проєкт наказів, розпоряджень, господарських договорів, підготовка наказів до суду, надання відповідей на претензії, участь в судових арбітражних справах, підготовка та подання звітності. Проведення процедури державних закупівель матеріалів, робіт та послуг Обов'язково знання тендерного законодавства, з досвідом роботи від 1 року.
 • інженер-лаборант - 11150 побудова калібрувальних графіків, оцінка невизначеності вимірювань, виконання хімічних аналізів (контроль за якістю очищення стічних вод), проведення внутрішнього контролю тощо.
 • інженер - 15000 проведення діагностики та програмування мікропроцесорної техніки, обслуговування засобів автоматики та вимірювальної техніки. Вміння читати та складати електричні схеми, наявність групи з електробезпеки не нижче IV та допуск понад 1000 В.
 • оператор поштового зв'язку - 6500 прийом, обробка, видача поштових відправлень, виробів друку, пенсій та допомог, комунальних платежів та інших матеріальних цінностей. Впевнений користувач ПК. Досвід роботи з ПК від 1 року. Місце проведення робіт: м. Узин.
 • футерувальник (кислототривник) - 9457 виконання облицювальних та футерувальних робіт середньої складності для хімічного захисту будівельних конструкцій, споруд і технологічного устаткування. Знання, розуміння і застосування введених в дію нормативних документів, що стосуються діяльності. Режим роботи 4 денний (пн. - чт.) з 7.30 до 16.00. З досвідом роботи від 1 року, 4 розряд.
 • кондитер - 15000 старший кондитер: випікання десертів різного виду; підготування заготовок для десертів; готувати креми, заварні креми; розробка нових сезонних видів десертів; робити замовлення продукції. Вміння працювати з калькуляційними картами. Дотримання чистоти робочого місця. Заробітна плата + %. Досвід роботи від 1 року.

Контактні телефони для довідок: (04563)9-19-68; 5-96-11; 5-22-99.

Вакансія від ТОВ "БІЛОЦЕРКІВВОДА". 

Актуальна посада (на період декретної відпустки): Інженер-лаборант у випробувальну хіміко-технологічну лабораторію. 

Вимоги:

 • освіта вища профільна;
 • досвід роботи в лабораторії від 1 року;
 • впевнений користувач ПК (програми MS Office).

Детальніше за номером: 050-467- 51-16.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Голос міста
Так
25,4%
Ні
49,2%
Про що мова?
9,5%
Ну таке
15,9%
#вакансії #біржа праці #центр зайнятості #Біла Церква
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...