• Головна
  • 25 000 000 гривень на відновлення будинків Білої Церкви, які пошкоджені через війну
10:20, 24 вересня 2022 р.

25 000 000 гривень на відновлення будинків Білої Церкви, які пошкоджені через війну

Саме стільки буде виділено з міського бюджету на відновлення будинків та квартир, які були пошкоджені або зруйновані внаслідок воєнних дій, спричинених збройною агресією російської федерації на території Білоцерківської громади.

Відповідну програму було затверджено у ході засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради 23 вересня.

Цього ж дня було внесено зміни до Комплексної програми підтримки ветеранів війни та членів сімей загиблих учасників АТО\ООС на 2021-2023 роки.

Також у ході засідання виконавчого комітету були прийняті інші важливі рішення, зокрема:

  • погоджено проведення низки культурних та спортивних заходів;
  • прийнято рішення про закупівлю пересувних пунктів вироблення тепла, як об’єктів матеріального резерву та низку інших.

Детальніше у відеосюжеті.

Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Біла Церква #новини бц #відновлення #будинки #пошкодження #бюджет
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
Силовая алюминиевая крышка кузова для пикапа любой модели от производителя. Надёжная, герметичная, прочная, практичная. Производится по индивидуальной технологии, из качественных материалов разных модификаций учитывая потребности в использовании. Гарантия
15:59, 30 квітня
108
live comments feed...