
17:29, 1 листопада 2022 р.
В Ужгороді відбувся чемпіонат України з кросу за участі команди Київської області

В складі збірної команди Київської області брали участь у чемпіонаті представники КЗ КОР "Київський обласний центр олімпійської підготовки", що функціонує в с. Терезине.
За результатами змагань до числа найкращих легкоатлетів України ввійшли:
- Киц Володимир, який став чемпіоном на дистанції 2 км та відібрався, в складі естафетної команди, на чемпіонат Європи, що відбудеться в грудні в Італії;
- Гонський Олександр - володар золотої нагороди на дистанції 2 км серед молоді Ю-23;
- Каяфа Олег - бронзовий призер на дистанції 2 км серед чоловіків.
Вітаємо спортсменів та їх тренерів з успішними стартами!
(за інформацією ФЛАКО).
Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
13:09
20 червня
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
Оголошення
08:52, 28 березня 2017 р.
18:22, 20 червня
18:22, 20 червня
07:15, 29 березня 2017 р.
18:22, 20 червня