
11:16, 17 грудня 2022 р.
Біла Церква, міський голова: Всі служби міста вночі працювали над відновленням критичної інфраструктури
Біла Церква, міський голова: Всі служби міста вночі працювали над відновленням критичної інфраструктури Білої Церкви.
Станом на сьогоднішній ранок відновлено електропостачання (планові і екстрені відключення, на жаль, продовжуються).
О третій ночі було повністю відновлено водовідведення і розпочалось заповнення системи водопостачання, тож вода поступово з'являється і згодом буде у всіх оселях.
Паралельно відновлюється теплопостачання.
Наразі всі лікарні вже з теплом, а загальна централізована система теплопостачання відновлена на 70%.
Робота не припиняється і продовжуватиметься до повного відновлення всіх систем життєзабезпечення.
Підписуйтесь на нас у Facebook, на наш Telegram-канал та слідкуйте за новинами Білої Церкви на сайті.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
16:49
16 червня
Оголошення
