• Головна
  • Про підготовку до служби, якщо ви збираєтесь на фронт або вас тільки призвали
11:19, 19 січня 2023 р.

Про підготовку до служби, якщо ви збираєтесь на фронт або вас тільки призвали

Про підготовку до служби, якщо ви збираєтесь на фронт або вас тільки призвали, фото-1

Матеріал взято з твіттеру військовослужбовця і це суто досвід автора та його точка зору. Сподіваємось, це буде корисним для вас. Матеріал публікуємо “як є”.

1. “if your not fit you're gonna die” і це не смішки. В першу чергу тренуйте біг, взагалі програма кросфіту підходить ідеально. Якщо будете не в формі, вас або залишать свої, або пригальмують допомогти і тоді ви їх підставите. Плюс не забувайте, що ви будет в екіпі і з рюкзаком.

2. Не поспішайте записуватись в школи і на курси. Більшість з них всрате інфоциганство. Вас багато чому навчать інструктори або побратими. Самотужки можете вивчати такмєд, в і-неті купа інфи. Таким чином ви зрозумієте базу, а штатний медик вже підкорегує ваші знання.

Це стосується і інших напрямів. Не забивайте голову безкорисною і неперевіреною інфою. Коли потрапите на службу, вас розподілять, або за бажанням, або ні. Ви можете бути стрілком, снайпером, птрк, пзрк, водій, механік і т.д. І ось тоді вивчайте, тренуйтесь і т.д.

3. Пошуршіть по знайомим, дізнайтесь хто, де і як, які умови. Якщо чиясь бригада вас прибавить, то просіть, щоб вони підготували документи на вас. Бо військкомат розподілить як захоче і можете закинути вас не в найкращий колектив. І тоді до жопи ваші скіли і бажання служити.

Знову ж таки, якщо потрапите в класний колектив, то ви будете вчитись, у вас будуть вчитись і взагалі ви будете робити кращими один одного.

4. Не поспішайте купувати снарягу, аксесуари, приціли і т.д. Бо за незнанням накупите дічі, буде або незручно, або без діла лежати, або ще щось. Не розраховуйте на адекватну снарягу від держави, 90% за свої кошти і це норма.

5. Знову ж таки, використовуйте можливість задавати питання вже друзям, які служать, або в будь-якій соц.мережі, де слідкуєте за військовими, яким довіряєте. Ми пояснимо все, від а до я. Будь це вибір шкарпеток, чи інструкція «як в‘єбати з NLAW”.

6. Після ознайомлення з такмєдом, почніть навчання з дронами. Аеророзвідка власною персоною набагато корисніша і ефективніша, ніж отримувати дані від інших людей, про інші бригади/структури я вже мовчу. Можливо, це не одноразово врятує вам життя.

Паралельно із напрямом аеророзвідки почніть вивчати картографію. Ютуб вам в поміч. Також сюди допишу виживання в екстремальних умовах і вміння орієнтуватись на місцевості, як за допомогою сонця, так і зірок.

7. Вам треба другий телефон або планшет, на андроїд. Без ніякої особистої інфи, взагалі. Встановлюєте туди пакет програм від «Армія SOS» і радієте. З цим вам допоможе командир або побратими, якщо ні, знову ж таки, є тві, пишіть, все підкажемо, там нічого складного.

8. Не погоджуватись на виїзд в сектор, якщо немає бойового розпорядження і якщо вас не оформили (військовий квиток)! Не погоджуватись на завдання, якщо його нема на паперах. Впевнетись, що к-ть бойових виходів співпадає з к-тю виходів в документах частини.

———

Слідкуйте за нами у соцмережах:

IFeCngRKBnDAuqU6V-74vB-SYD39io-w4w7rj9gXS5y3ThiJWpnfuleYNLAbvBHFcD0oyI1AkFBcysDFnARzoGvncqes3diXdR4HmXQvZ88BQ-Y_tRVMmOpG9i-L8e6MeBiDzV0HIMOL90_vU3zhwZy3IYrPumSbPjfGYSnh4cG96gVndcM_-jv7VvIQ

NEb5RfqvuYnquUxo3NhXsalC2Ja6vchEIw4-3S7I7VOIrjp8Y1bo7aeB_hMgpZgUsI54MmTRF5DSKRtyAN1ot_4RvYaa_sdkOONirDlKpPbzRXFq6azJVmvkqBYucsKnwMfpe-jHCycplSpLbuV5tjA_-zjOiTIQEzqakZq9a5GuTrocmQBC4xc6l0w9

ivp-lT6KGg2wTbtF4gobGAobuOet_0RjUumuBDynXX1XktsHoR7Qe3el7ZyxQ2fiiNpQmOgXZPBWzqOYY_XaH6GDAPLE0LPbQ0lJsdWA1YzGMLGylevoQln2nopfXioeGRiiOEdWcTFU2sxSXhLQFTJ_3GPfJAs_ixqvx-GVkqs-f4wO_hKlPLpgi2NR

wh8Z5YC2rFedD17YJWv0AM3n5aj1OqsucBKOUq6rsv4eFf0g6xHOv6a56OnhcNIJtkNN-i9GCVjBvnShRRrUtZqoPUoaW7b_hbi7pkJ9N9poVQ1rbcRZeL0Mi0IPrP1PyQCfAegqk9p98WneQmAD0Wac0vYIUZQIPC92dgQ2Aaw83_4XgujneXUXSOOI

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Біла Церква #Новини БЦ #біла церква новини сьогодні #призов #фронт #підготовка #служба
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...