• Головна
  • Все про курси для вчителів початкових класів
Новини компаній
09:00, 28 січня 2023 р.

Все про курси для вчителів початкових класів

Новини компаній

Навчати учнів молодших класів – відповідальна та без сумніву складна робота. Саме тут діти починають звикати до шкільної дисципліни, до своїх перших обов’язків (приходити вчасно, виконувати домашнє завдання тощо). І саме це разом з базовими знаннями має вкласти в них перший вчитель – вчитель початкових класів.

Але час не стоїть на місці. Те, що було актуально для дітей у 2000-х не буде підходити для більш юного покоління. Нові обставини, гаджети – все це сильно впливає на дітей, а відтак змушує вчителів шукати нові підходи. Саме для цього варто проходити курси з підвищення кваліфікації – знання мають залишатись актуальними, а нові прийоми допоможуть ще краще знаходити підхід до дітей. Звичайно, що помилки в навчанні не будуть смертельними, як у випадку з лікарями, але можуть серйозно нашкодити дитині, а відтак позбавити вчителя  робочого місця.

cfg14myTzpUoR-gewZknhryGgHQznd5oxk9GHCZuC09jnFYJ8Mfr9eD280TUTyUU-b1xJUabArw8eh8hZQsPmivQefpVSh_OCtdBtEwRAucnwI_y4clV6SBFql2coU88tDmznZGTWOFJ2aNnE94oQYWaDCbuWxshxgV9e1IvB-RSolCP7KbfTrLSt18o1W5f

Підготовлено за підтримки маркетплейсу Buki: https://buki.com.ua/tutors/molodshi-klasy/kyyiv/

Курси з підвищення кваліфікації вчителів: які існують?

Як і в будь-якій царині, вчителі початкових класів мають змогу знайти різноманітні курси, які підійдуть під їхній графік. Вони бувають кількох видів:

  • Онлайн. В таких випадках частіше за все лектор начитує матеріал, тоді як вчителі конспектують та засвоюють почуте. Найпопулярнішим є EdEra від Міністерства освіти, де вчителі вивчатимуть теорію, а потім мають закріпити матеріал на практиці під наглядом підготованих тренерів.

  • Очно-дистанційні курси. Вчителі мають опанувати теорію онлайн, але на практиці показати, як вони його засвоїли та чи зможуть застосовувати в подальшому.

Відзначимо, що вони можуть бути безкоштовними (найяскравіший приклад – EdEra), а може бути як в Центрі електронного навчання ХНУ імені В.Н. Каразіна – реєстрація і доступ до матеріалів безкоштовні, проте сам сертифікат платний.

Які існують курси для вчителів та чим ще може займатись сучасний викладач?

  • Prometheus. На цих курсах вчителі зможуть розширити свої знання з психології, покращити підготовку до ЗНО, освоїти основи медіаграмотності або як запобігати булінгу. Це далеко не все, що можна опанувати тут, а навчання є як безкоштовне, так і платне.

  • EdEra. Ресурс з онлайн-курсами для підвищення кваліфікації, де також викладачі можуть користуватись великою бібліотекою з методичними та дидактичними матеріалами.

  • Платформа ВУМ. Курси на цьому ресурсі будуть цікаві як вчителям, так і молоді, яка має бажання розвиватись – різнопрофільність дає змогу кожному знайти щось цікаве.

Сучасний вчитель має шукати нові способи донести інформацію до учнів. Проста начитка з книги не засвоїться – для цього можна скористатись більш сучасними методами. Зокрема, деякі викладачі пробують доносити цікавинки зі свого предмету у відео форматі.

  • Павло Віктор. Чоловік викладає фізику в Рішельєвському ліцеї Одеси та набув чималої популярності – більше мільйона підписників, яким цікаво вивчати фізику. Дехто міг пропустити матеріал через хворобу, а хтось хоче краще підготуватись до контрольної. Популярність зросла під час пандемії коронавірусу.

  • Наталія Венгрин. Вчителька математики з Волинської області викладає свої відеоуроки в TikTok. Також вона активно спілкується з аудиторією, аби побачити, що найбільш актуально для глядачів.

  • Ольга Кулікова. Вчителька-репетиторка української літератури, яка на своєму каналі в YouTube переказує твори зі шкільної програми, аби підготуватись до ЗНО. Так, основний сюжет «Чорної ради» можна освоїти всього за 7 хвилин, що дуже економить час під час підготовки до екзаменів.

Вчитель-репетитор: як поєднання професій дозволить збільшити заробіток?

Якщо ви дійсно цікавий викладач, який йде в ногу з часом та цікаво доносить свій матеріал, то можна спробувати свої сили в репетиторстві. Додаткові заняття з учнями, які будуть зацікавлено слухати інформацію, напевне, мрія вчителя, який закоханий у свою професію.

Репетиторство зараз – чудовий варіант непогано підзаробити. Зокрема, в Києві за годину заняття можна отримувати в середньому від 300 до 500 грн, у Львові – від 200 до 300 грн, а в Одесі – від 200 до 400 грн. Якщо рівень завантаженості дозволяє поєднувати, то надбавка вийде чималою. А дехто взагалі переходить повністю на репетиторство, аби самостійно організовувати робочий графік.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Букі #Buki
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Оголошення
live comments feed...