
11:17, 5 лютого 2023 р.
У першій половині неділі не буде відключень електроенергії в Києві та ще двох областях

Згідно з повідомленням компанії ДТЕК, у першій половині неділі, 5 лютого, у Києві, Дніпропетровській та Київській областях відключень електроенергії не буде.
Обмеження споживання діятимуть лише з 16:00 до 20:00 у Києві (1233 МВт), Київській (882 МВт) та Дніпропетровській (1494 МВт) областях, згідно з рішенням "Укренерго".
Тим часом, пошкодження енергетичної інфраструктури спричинили аварійні відключення електроенергії в Одеській області.
———
Слідкуйте за нами у соцмережах:
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
16:18
18 червня
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
10:12
18 червня
16:49
16 червня
16:45
14 червня
Оголошення
13:39, 10 червня
1
08:52, 9 червня
08:52, 9 червня
10:54, 14 червня
39