Жодного стороннього: встановлення домофону в багатоквартирному будинку
Подбати про безпеку та зберегти чистоту в будинку допоможе встановлення домофону у під'їзді. Завдяки переговорному електронному обладнанню, особам, які не мають доступу, знадобиться «запитувати» його у тих, хто перебуває у під'їзді.
Нескладний монтаж та просте обслуговування – цим приваблює встановлення домофону у багатоквартирному будинку. Київ, як і інші міста України з мільйонним населенням, — населений пункт, у якому використання пристрою є обов'язковим. Апаратура забезпечить спокійне перебування у житлі.
Щоб під час роботи обладнання не виникало збоїв, слід замовити послугу монтажу перевіреної компанії. Провівши правильні розрахунки та знаючи нюанси, професіонали впораються із завданням швидко та коректно.
Установка домофону в під'їзді (Київ та вся Україна): який вид пристрою вибрати
Обмежений прохід у житлові приміщення забезпечить монтаж апаратури у багатоповерхових будинках. Щоб захиститися від небажаних відвідувачів та убезпечити житло від злочинності, слід вибрати відповідний пристрій: аудіо- або відеодомофон.
Аудіообладнання - надійне та довговічне, але не оснащене екраном і без широкого функціоналу. Одна з головних переваг - недорога вартість установки домофону в багатоквартирному будинку. Конструкція переговорного приладу включає панель та трубку, розташовану всередині квартири. Просте у використанні обладнання забезпечує відсутність дискомфорту під час прослуховування.
Встановити апаратуру в під'їзді, що передає відеосигнал, - оптимальна можливість бачити відвідувача без прямого контакту, не залишаючи житло. До складових стандартної системи належить:
монітор;
панель виклику;
замки (електромагнітного чи електромеханічного типу дії), ключі.
Монтаж апаратури відбувається всередині та зовні будівлі. Монітор розміщують у квартирі – для кожного користувача необхідний окремий пристрій. Виклична панель – обладнання універсального використання. Ця складова розташована перед входом до будинку. Замки контролюють вхід.
Панель виклику оснащена кнопкою виклику та інтегрованою відеокамерою, дані з якої передаються на монітор. Ще одна функція панелі – переговорна. Установка багатоквартирного домофону, ціна якого буде вищою, оснащена IR-підсвічуванням на панелі виклику. Опція дає можливість чітко бачити співрозмовника навіть за недостатнього освітлення.
При виборі варто звернути увагу на кращий спосіб спілкування з гостем через трубку або гучний зв'язок. Щоб власник житла знав, хто приходив за його відсутності, слід обрати модель із вбудованою відеопам'яттю. Проект може масштабуватись: можна придбати додаткові відеокамери, панелі, монітори.
Встановлення домофону в багатоквартирному будинку, ціна якого буде нижчою, - вибір готового комплекту. Окремі елементи, з яких необхідно зібрати систему, що правильно функціонує, в сумі обійдуться дорожче. Крім того, складові набору протестовані на коректну роботу.
Особливості вибору продавця та вартість встановлення під'їзного домофону
При виборі продавця слід зупинитись на фірмі, що пропонує великий асортимент переговорних пристроїв та аксесуарів. Завдяки різноманітності моделей можна бути впевненим, що обране обладнання стане оптимальним рішенням для конкретного випадку та «закриє» необхідні завдання. При скруті з вибором консультанти допоможуть підібрати найкращий варіант.
Придбати апаратуру можна в офлайн-або інтернет-магазині. Щоб не витрачати час на похід у звичайне торгове підприємство, можна подивитися моделі і замовити онлайн, що сподобалася. Вартість встановлення домофону в під'їзд надійною компанією порадує доступність, якість товарів підтверджує сертифікація.
Професіонали розроблять план, за яким виконуватиметься монтаж обладнання. У Києві та інших містах України є багато варіантів компаній із послугами монтажу переговорних пристроїв. Звернувшись до експертів, можна не хвилюватися: визначення кута спостереження та захоплення області камери буде виконано правильно.