• Головна
  • Білу Церкву відвідала делегація, щоб обговорити зростання місцевої економіки на базі технологічних парків
12:26, 16 березня 2023 р.

Білу Церкву відвідала делегація, щоб обговорити зростання місцевої економіки на базі технологічних парків

Делегація на чолі з народним депутатом та заступником голови Комітету з питань економічного розвитку Дмитром Кисилевським відвідала Білу Церкву 15 березня, щоб дізнатися про досвід нашого міста у розвитку підприємництва та залученні інвестицій під час війни. Зокрема, мова йшла про розвиток місцевих індустріальних парків та їхні плани на майбутнє. Також говорили про вирішення проблем, які стримують розвиток індустріальних парків в Україні.

Під час зустрічі Дмитро Кисилевський розповів про чинне законодавство та урядові ініціативи, які спростять ведення бізнесу в індустріальних парках. Міський голова Геннадій Дикий зазначив, що Біла Церква має значний потенціал для розвитку бізнесу на базі таких промислових майданчиків. Доступ до основних внутрішніх та міжнародних ринків забезпечується двома залізничними станціями, міжнародною автотрасою та аеропортом. Крім того, завдяки зусиллям місцевої влади та у співпраці з іноземними організаціями створюються сприятливі умови для заохочення підприємницьких ініціатив та переміщення бізнесу з регіонів, що постраждали від російської агресії.

Василь Морський, заступник міського голови, стверджує, що оскільки світ швидко розвивається і технології не будуть чекати, поки ми матимемо сприятливі умови, треба працювати над економічним розвитком вже зараз. Геннадій Дикий також наголосив на необхідності докласти максимум зусиль для розвитку місцевого бізнесу, залучення інвестицій та подолання дефіциту робочої сили і кадрів, незважаючи на триваючий конфлікт.

"Повернення тих, хто втік від конфлікту і виїхав з України, є одним з головних обов'язків влади на всіх рівнях. Ми робимо це, покращуючи як якість життя, так і інвестиційну привабливість міста. Люди з більшою ймовірністю повертаються в міста, які пропонують якісні послуги та мають достатню кількість дитячих садків, шкіл, лікарень та інших культурно-освітніх закладів. Ми почали рухатися в цьому напрямку задовго до окупації в цілому. Як результат, Біла Церква посіла перше місце серед усіх українських міст у категорії "Безпека" у 2021 році та отримала високу оцінку від Transparency International за індексом інвестиційної привабливості", - зазначив міський голова.

Він стверджує, що створення сприятливого бізнес-середовища та налагодження необхідної мережі доріг, комунікацій та іншої інфраструктури значно підвищує інвестиційну привабливість громади. Геннадій Дикий подякував делегатам за їхню наполегливу роботу над законодавством, спрямовану на покращення інвестиційного клімату в країні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Новини Біла Церква #Новини БЦ #біла церква новини сьогодні #делегація #технологічні парки
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...